У Києві оштрафували жінку, яка вночі впала на електросамокаті. Про це розповів Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Як нічна пригода завершилась адміністративним покаранням ?
Камери відеоспостереження зафіксували, що місцева жителька кудись поспішала на електросамокаті. Потім сталась трагедія. Вона раптово впала на дорозі. На щастя, інцидент обійшовся без травм. Тим часом до неї підійшли патрульні. Вони хотіли переконатись, чи все гаразд, але виявили ознаки адміністративного правопорушення:
Під час спілкування з правоохоронцями жінка зізналася, що вживала алкоголь. Попри це, вона була здивована, що керувати електросамокатом у такому стані заборонено.
Як правоохоронці покарали п'яну власницю електросамокату ?
Згідно з Кримінальним кодексом України, на неї оформили адміністративні матеріали. За словами правоохоронців, причини такої поведінки жінка буде пояснювати в суді. Також її оштрафували за керування електросамокатом у стані спʼяніння на 17 тис. грн та позбавили права керування транспортними засобами строком на рік:
Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути вкурсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.