«Київавтодор» оголосив тендер на розробку проєктної документації для проведення капітального ремонту вулиці довжиною 1 км. Про це повідомляє КМДА.
Де в Києві відбудеться капітальний ремонт?
Нещодавно «Київавтодор» повідомили про плани проведення капітального ремонту. Комунальними проводитимуть роботи в Києві за адресою: вул. Героїв Маріуполя з кільцевою розв’язкою на перетині з вул. Докії Гуменної.
Найближчим часом буде обрано найкращий проєкт для реалізації даної ініціативи, після чого розпочнуться підготовчі роботи до ремонту. Зокрема, в зоні його проведення буде частково перекритий дорожній рух. Термін введених обмежень буде відомо пізніше.
Плани щодо капітального ремонту — що планується відремонтувати?
Як зазначають працівники комунального підприємства, протяжність ділянки, на якій здійснюватимуть капітальний ремонт, становить орієнтовно 1 км. Розробника проєктної документації визначать за результатами проведеного тендеру.
Далі за адресою: вул. Героїв Маріуполя з кільцевою розв’язкою на перетині з вул. Докії Гуменної планується зробити наступне:
- ремонт дощової каналізації;
- ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини;
- влаштування покриття тротуарів із ФЕМу;
- розроблення проєктних рішень щодо розвитку велосипедної інфраструктури та благоустрою прилеглої території.