Сховав хабар у стакані для кави: у Києві затримали топ-посадовця митної служби, - ФОТО, ВІДЕО

У Києві правоохоронці затримали заступника директора департаменту митної служби, який за 2 000 доларів США винагороди організовував так званий «зелений коридор» під час проходження митного контролю.

Про це повідомили в Національній поліції України.

У столиці на хабарі викрили посадовця митної служби

Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва - 44.ua". Не забувайте підписуватись та читайте новини Києва, столичного регіону та України, щоб завжди бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Затримали посадовця одразу після отримання неправомірної вигоди. Гроші були заховані у кавовий паперовий стакан.

В Офісі Генпрокурора додають, що за даними слідства, посадовець запропонував громадянину Грузії, який мав намір перетинати державний кордон України, свою «допомогу» у перевезенні без митного оформлення грошових коштів – 40 тис доларів США.

У столиці на хабарі викрили посадовця митної служби

Тривають подальші слідчі дії для встановлення кола посадовців, які можуть бути причетні до корупційної схеми.

Як ми розповідали раніше, у Києві правоохоронці затримали чоловіка, який пропонував 18 тисяч гривень поліцейському за непритягнення до відповідальності за утримання місця розпусти.

Також повідомляли про те, що у Києві заступницю директора Комунального підприємства затримали за вимагання коштів у благодійної організації.