В столиці залишилося менше 2 мільйонів мешканців. Місто покинув кожен другий киянин.
Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі об'єднаного українського телеканалу.
Попри це, за його словами, місто перетворилося на фортецю, де кожна кожна вулиця і будинок готовий чинити опір ворогу і боронити своє місто. Він розповів, що мета орків залишається незмінною – ворог хоче взяти столицю в кільце. Але йому це не вдається: "Такого духу ще не було ніколи. Віра в себе і в нашу Україну допоможе нам відстояти наш дім. Місто не здадуть. Ворог не пройде", - запевнив мер.
Він додав, що в Бучі, Гостомелі, Ірпені йдуть запеклі бої.