Лісовик Олександр, Менеджер по внутрішньому туризму у суб'єкта тур. діяльності

День рождения
19.08.1982
Опыт работы
2 роки 8 місяців в туристичній фірмі Києва: менеджером по внутрішньому туризму. З липня 2006 р. по теперішній час співпраця з тур. суб'єктами Києва та України: екскурсовод по Києву та супроводжуючий по Україні, керівник тур.групи.
Образование
Повна вища, Інститут туризму ФПУ. Кваліфікація менеджер з туризму. Додаткова кваліфікація: екскурсовод, Інститут туризму ФПУ
К сожалению, объявление устарело
Резюме: Мета працевлаштування на місце менеджера по внутрішньому туризму у суб’єкта туристичної діяльності в м. Києві. На повний робочий день з офіційним працевлаштуванням. Рівень оплати-обговорюється при співбесіді. Соціальні гарантії. Готовий до відряджень по Україні. Особисті дані: Дата та місце народження: 19/08/1982 р., м. Київ. Сімейний стан: не одружений. Проживаю в м. Києві (Подільський р-н, ж/м Вітряні гори). Освіта: Повна вища, Інститут туризму ФПУ. Кваліфікація менеджер з туризму. Додаткова кваліфікація: екскурсовод, Інститут туризму ФПУ. Досвід роботи: 2 роки 8 місяців в туристичній фірмі Києва: менеджером по внутрішньому туризму. З липня 2006 р. по теперішній час співпраця з суб'єктами, що здійснюють та/або забезпечують туристичну діяльність у Києві та Україні, робота з туристами та екскурсантами: екскурсовод по Києву та супроводжуючий по Україні, керівник тур.групи. Робота з ПК: Кваліфікований користувач: MS Office та ін. офісні програми. Маю навички роботи з Internet та E-mail, та ін. комп’ютерними програмами, знаю тур програми: САМО-тур та ін. програми. Працюю з усією офісною технікою. Знання мов: Українська – рідна, російська. Інтереси та захоплення: туризм, історія України. Контактна інформація: мобільний телефон: +380975570004 Олександр.
Рубрики
Туризм, гостиничный бизнес
3723
Лісовик Олександр
Лісовик Олександр
Действия

Похожие объявления

по договоренности
SEO поисковое органическое продвижение сайтов, раскрутка сайта – это комплекс действий интернет-марк...
15:24, 10 октября, №501207
(дата рождения: 21.10.1979) (рост 173 см. вес 77 кг.) Проживаю в данный момент в г. Украинка (ак...
12:25, 8 октября, №530939
договорная
Опыт работы с ГАСК, архитектура, пожарной инспекцией сан. станцией, налоговой инспекцией и прочими...
12:06, 12 октября, №486061