Кліо 2018 - 44.ua

Кліо 2018

Місс Кліо 2018

Котенко Анастасія
2 курс, Американістика та європейські студії
Голоса: 174
Описание
А от ця яскрава дівчина не вперше з'явиться на сцені актового залу Червоного корпусу. Ви неодноразово могли бачити її у ролі як співачки так і танцівниці. Але якщо Ася береться за історію, то неодмінно досягає небувалих висот, особливо в сфері міжнародно-економічних відносин США та країн Східної Європи.
Бондаренко Ольга
2 курс, Україністика
Голоса: 144
Описание
Нашу чарівну учасницю цікавить здебільшого література ХХ-ХХІ ст. різних країн та напрямів. Коло інтересів Олі не обмежується лише конкретним письменником чи поетом, вона з легкістю може говорити, як про феномен М.Булгакова в літературі ХХст., так і про провокацію, скандал і шок у творчості Ф.Бегбедера. Проте це не єдине захоплення Олі. Її також зацікавило українське кіно 50-х - 60-х рр. ХХст.
Крастиченко Катерина
1 курс, Американістика та європейські студії
Голоса: 94
Описание
Ця неймовірна дівчина настільки любить історію, що ще з самого дитинства мріяла про навчання на історичному факультеті. Також Катерину цікавить етнолінгвістика та фольклористика, адже вивчення мов є другим захопленням дівчини, після історії, звичайно.
Громенко Єлизавета
1 курс, Музеєзнавство
Голоса: 58
Описание
Наша вражаюча учасниця займається не лише звичним для нас історичним аналізом, але й аналізом соціальних мереж. Так що, хлопчики й дівчатка, будьте обережними, адже Ліза дуже швидко може дізнатися про вас усе та навіть більше.
Акуленко Катерина
1 курс, Музеєзнавство.
Голоса: 43
Описание
Ця прекрасна дівчина має надзвичайно широке коло інтересів. Її цікавлять абсолютно всі аспекти з життя людини: від культури Північного Відродження та ірраціоналізма в наукових працях Ф.Ніцше до художніх образів в літературній творчості В.Набокова.

Містер Кліо 2018

Горбатюк Богдан
1 курс, Американістика та європейські студії.
Голоса: 74
Описание
І завершує наше знайомство ось цей дуже стриманий та гарний конкурсант. Богдан має цікаву статуру та зовнішність, вміє себе добре подавати на сцені. Але хлопець з дитинства мріє стати народним депутатом, тому на історичний прийшов вивчати міжнародні відносини та політику. Давайте підтримаємо Бодю в його починаннях, а спершу подивимося як він реалізує свої можливості та таланти на сцені актового залу Червоного корпусу 15 листопада
Дубовінський Євген
1 курс ОКР «Магістр», Історія України.
Голоса: 67
Описание
Наступний наш учасник дуже непересічна особистість, яка завжди використовує свій потенціал на всі 100%. Хлопець брав участь у всіх заходах факультету, танцював у складі балету різних театралізованих вистав, наприклад, «Орфей», «Notre Dame de Paris», «Остання людина». Женя неодноразово допомагав конкурсанткам минулих років здобувати перемогу у творчих номерах, а цього року хлопчина вирішив сам взяти участь і випробувати свої сили.
Дубровець Олексій
1 курс, Сходознавство
Голоса: 44
Описание
В цьому темноволосому парубку ви можете розгледіти не лише пересічного студента історичного факультету, а й дуже веселого, кмітливого, харизматичного хлопчину, з обличчя якого ніколи не сходить чарівна посмішка. Насправді ж, Льоша має дуже тонку натуру, цікавиться культурою і філософією Близького Сходу. Тож сподіваємося, що йому все ж таки вдасться досягти тієї довгоочікуваної нірвани.
Федикович Олександр
4 курс, Американістика та європейські студії
Голоса: 35
Описание
У цього талановитого хлопчини безліч захоплень, тому виокремити щось одне хлопець не зміг. Багато хто знає Сашу як класного друга та товариша, а ми вам доведемо, що він дуже неординарна особистість, яка цікавиться театральною грою, танцями та сучасним кінематографом. Звичайно, Олександр приділяє увагу й дослідженню історії, а саме захоплюється історією міжнародних відносин Америки та Європи.
Вовк Артур
1 курс, Історія України, етнологія та джерелознавство
Голоса: 35
Описание
На черзі ми хочему вас познайомити з наступним нашим веселим хлопцем, який вірить у перспективи розвитку історичної науки. Також Артур вважає себе більш творчою особистістю, яка здатна на яскравий креатив в будь-якому жанрі. Сподіваємось, що цей кмітливий парубок так само влучно вистрілює своїми талантами, як палають його очі до вивчення науки.
О конкурсе

15 листопада в стінах Київького національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться культурний захід - "Кліо 2018", на якому із найчарівніших дівчат та найхаризматичніших хлопців, історичний факультет обере своїх неповторних Міс та Містера факультету, які будуть гідно носити титул "Кліо 2018" – образ покровителів історії.  

Місце проведення: Червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60

Початок о 19:00


 

Для того, щоб проголосувати треба авторизуватись на сайті, або зареєструвати свій мейл