Міс історичного факультету "КЛІО - 2017"

Напрямок - «Східноєвропейські студії»
№1 Анастасія Кравець
1 курс
Голоса: 618
Описание
Наукові інтереси: вибір спеціальності, на якій навчається Анастасія, вже сам говорить про її наукові дослідження. Але, окрім цього, дівчина цікавиться імпресіонізмом у живописі. Настя мріє стрибнути з парашутом, а також дуже хоче відвідати Чехію.
Напрямок - «Американістика та європейські студії»
№ 2. Марія Онищенко
1 курс
Голоса: 141
Описание
Дівчина мріє значну частину свого життя провести у подорожах, насолодитися красою всіх країн світу, відвідати найвизначніші місця та повернутися до рідної Україн
Напрямок - «Американістика та європейські студії»
№ 3. Катерина Андрійчук
3 курс
Голоса: 143
Описание
Наукові інтереси: Катя займається вивченням історії Америки, зокрема досліджує відображення Революції Гідності в американській пресі. Катерина мріє завжди отримувати задоволення від роботи і від життя загалом.
4 курс (Кафедра історії Центральної та Східної Європи)
№4 Вікторія Котощук
4 курс
Голоса: 73
Описание
Наукові інтереси: Вікторія настількі різностороння дівчина, що не лише займається дослідженням богемістики, а й цікавиться військовою справою та журналістикою. Мріє написати книгу, а також втілити свої плани щодо розробки турів для подорожей і відправити своїх батьків у захоплююче навколосвітнє турне.
Напрямок - «Історія України, етнологія, джерелознавство»
Галина Іщук
1 курс
Голоса: 139
Описание
Наукові інтереси: Галина захоплюється вивченням новітньої історії України, а саме періодом Української революції 1917-1920рр. Галина мріє про те, щоб на всій нашій планеті завжди панував мир, а в людських серцях - щирість.
Напрямок - «Сходознавство»
№ 6. Катерина Бенедік
2 курс
Голоса: 290
Описание
Наукові інтереси: дівчина цікавиться історією та культурою Китаю, зокрема епохою Середньовіччя в Китаї. Катерина мріє знайти себе у цьому житті і вона переконана, що це вже здійснилося. Тому наразі дівчина планує закінчити навчання в Унівеситеті і стати академіком НАН України
Напрямок - «Американістика та європейські студії»
№ 7. Анна Захарчук
3 курс
Голоса: 777
Описание
Наукові інтереси - міжнародні відносини XX-XXI ст., міжнародна організація НАТО, політика Іспанії щодо НАТО. Анна не мріє про щось конкретне, а бажає відчувати себе по-справжньому щасливою людиною. Щоб з плином часу вона могла впевнено сказати не лише собі, а й своїм рідним та близьким: «Я прожила життя цікаво та недарма!».
О конкурсе

 

23 листопада в актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться культурний захід - "Кліо 2017", на якому із найчарівніших дівчат, історичний факультет обере ту єдину і неповторну, яка гідно носитиме титул "Кліо 2017" – образ прекрасної покровительки історії, богині, риси якої красиві і величні, що викликають захоплення і пошану. Конкурс краси проводиться восьмий рік поспіль і вже полюбився всім істфаківцям. Він є місцем зустрічі активної молоді, яскравим та захоплюючим дійством для учасниць і глядачів. 
Місце проведення: Червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60
Початок о 19:00

Пропонуємо переглянути фотосесію учасниць та визначити Міс глядацьких симпатій "Кліо - 2017", а також віддати голос за вподобану учасницю.
Онлайн-голосування буде тривати з 10 по 23 листопада до 12.00. Дівчина, яка збере найбільшу кількість голосів, отримує титул "Міс глядацьких симпатій" та подарункі від партнерів сайту Київа 44.ua
Дівчата вже чекають на Вашу підтримку

 

Партнеры