Міс історичного факультету "КЛІО - 2017"

Напрямок - «Східноєвропейські студії»
№1 Анастасія Кравець
1 курс
Голоса: 618
Описание
Наукові інтереси: вибір спеціальності, на якій навчається Анастасія, вже сам говорить про її наукові дослідження. Але, окрім цього, дівчина цікавиться імпресіонізмом у живописі. Настя мріє стрибнути з парашутом, а також дуже хоче відвідати Чехію.
Напрямок - «Американістика та європейські студії»
№ 2. Марія Онищенко
1 курс
Голоса: 141
Описание
Дівчина мріє значну частину свого життя провести у подорожах, насолодитися красою всіх країн світу, відвідати найвизначніші місця та повернутися до рідної Україн
Напрямок - «Американістика та європейські студії»
№ 3. Катерина Андрійчук
3 курс
Голоса: 143
Описание
Наукові інтереси: Катя займається вивченням історії Америки, зокрема досліджує відображення Революції Гідності в американській пресі. Катерина мріє завжди отримувати задоволення від роботи і від життя загалом.
4 курс (Кафедра історії Центральної та Східної Європи)
№4 Вікторія Котощук
4 курс
Голоса: 73
Описание
Наукові інтереси: Вікторія настількі різностороння дівчина, що не лише займається дослідженням богемістики, а й цікавиться військовою справою та журналістикою. Мріє написати книгу, а також втілити свої плани щодо розробки турів для подорожей і відправити своїх батьків у захоплююче навколосвітнє турне.
Напрямок - «Історія України, етнологія, джерелознавство»
Галина Іщук
1 курс
Голоса: 139
Описание
Наукові інтереси: Галина захоплюється вивченням новітньої історії України, а саме періодом Української революції 1917-1920рр. Галина мріє про те, щоб на всій нашій планеті завжди панував мир, а в людських серцях - щирість.
Напрямок - «Сходознавство»
№ 6. Катерина Бенедік
2 курс
Голоса: 290
Описание
Наукові інтереси: дівчина цікавиться історією та культурою Китаю, зокрема епохою Середньовіччя в Китаї. Катерина мріє знайти себе у цьому житті і вона переконана, що це вже здійснилося. Тому наразі дівчина планує закінчити навчання в Унівеситеті і стати академіком НАН України
Напрямок - «Американістика та європейські студії»
№ 7. Анна Захарчук
3 курс
Голоса: 777
Описание
Наукові інтереси - міжнародні відносини XX-XXI ст., міжнародна організація НАТО, політика Іспанії щодо НАТО. Анна не мріє про щось конкретне, а бажає відчувати себе по-справжньому щасливою людиною. Щоб з плином часу вона могла впевнено сказати не лише собі, а й своїм рідним та близьким: «Я прожила життя цікаво та недарма!».
О конкурсе

 

23 листопада в актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться культурний захід - "Кліо 2017", на якому із найчарівніших дівчат, історичний факультет обере ту єдину і неповторну, яка гідно носитиме титул "Кліо 2017" – образ прекрасної покровительки історії, богині, риси якої красиві і величні, що викликають захоплення і пошану. Конкурс краси проводиться восьмий рік поспіль і вже полюбився всім істфаківцям. Він є місцем зустрічі активної молоді, яскравим та захоплюючим дійством для учасниць і глядачів. 
Місце проведення: Червоний корпус КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60
Початок о 19:00

Пропонуємо переглянути фотосесію учасниць та визначити Міс глядацьких симпатій "Кліо - 2017", а також віддати голос за вподобану учасницю.
Онлайн-голосування буде тривати з 10 по 23 листопада до 12.00. Дівчина, яка збере найбільшу кількість голосів, отримує титул "Міс глядацьких симпатій" та подарункі від партнерів сайту Київа 44.ua
Дівчата вже чекають на Вашу підтримку

 

Партнеры

Отличное место для проведения прекрасного вечера. Вкусные блюда, приятная атмосфера не оставят Вас равнодушным. Окунуться в атмосферу настоящего востока возможно только в кафе нашей сети.

Быть стильным и модным вместе с нами не так сложно! Мы создадим для Вас обворожительный образ в считанные минуты, благодаря огромному выбору нарядов. 

Обновить свой гаджет с нами отныне сможет каждый! Мы профессионалы в своей сфере. Наши опытные професиионалы окажут грамотную и полезную консультацию во всех точках продаж и в нашем интернет-магазине. 

Сеть салонов красоты "Haga" придает Вашей красоте свежесть. С нами Вы всегда можете рассчитывать на качественно предоставленные услуги. Наши мастера - волшебники, призванные сохранить и продлитьВашу молодость и красоту.