Міс історичного факультету "Кліо - 2015" - 44.ua

Міс історичного факультету "Кліо - 2015"

Мисс зрительских симпатий
№3 Оксана Плиска
Голоса: 1862
Описание
Комунікабельна, стримана, поступлива. Мріє побачити весь світ та створити хорошу сім'ю. Девіз дівчини: "Бери вершину - візьмеш середину"
№5 Софія Ігашова
Голоса: 1585
Описание
Комунікабельна, рішуча, "хохтушка". Мріє побувати у більшості країн світу. Улюблений вираз дівчини: " Ніколи не здавайся!"
№2 Вікторія Бойко
Голоса: 889
Описание
Енергійна, весела, запальна. Мріє про мир на землі. Девіз дівчини: "Боїшся - не роби, робиш -не бійся"
№1 Світлана Війтік
Голоса: 746
Описание
Цілеспрямована, непередбачувана, приваблива. Мріє про процвітання України та самореалізацію себе як особистості в усіх сферах життя. Девіз дівчини: "Сміливі мають щастя"
№4 Марина Васюк
Голоса: 667
Описание
Добра, увічлива, харизматична. Мрiє про змогу подорожувати, бо саме подорожуючи люди навчаються та бачать різне життя. Улюблений вираз дівчини: "Дух сильніше тіла"
№6 Ольга Карлова
Голоса: 452
Описание
Добра, цілеспрямована, світла. Мріє, щоб всі цілі, які вона перед собою ставить, були виконаними. Девіз дівчини:"Можливо в цьому світі ти люше людина. Але для когось ти цілий світ!"
№7 Катерина Притика
Голоса: 352
Описание
Щира, душевна, лірична особистість. Мріє не втрачати почуття щастя. Улюблений вираз:"Кожен сам коваль свого щастя!"
№8 Юлія Чурга
Голоса: 327
Описание
Неординарна, талановита, відповідальна. Мріє про мир у всьому світі. Улюблений вираз дівчини:"Володіти собою - найвища влада!"
О конкурсе

19 листопада 2015 року о 19.00 в актовій залі Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться  культурний захід «Кліо – 2015». Історичний факультет обере свою красуню, яка гідно носитиме титул Міс історичного факультету «Кліо 2015» – образ прекрасної покровительки історії.
Конкурс краси проводиться вшостеі вже полюбився всім істфаківцям. ВІн є місцем зустрічі активної молоді, яскравим та захоплюючим дійством для учасниць і глядачів.

Пропонуємо переглянути фотосесію учасниць та визначити «Міс глядацьких симпатій Кліо 2015»
9