Вапняк у гранулах, вапнякове борошно для розкислення грунту

Виробляємо, продаємо та доставляємо гранульований вапняк, вапнякове борошно високої якості, виготовлений на сучасному європейському обладнанні. Продукт виготовлений шляхом висушування та розмелювання вапняку до стану порошку з подальшим гранулюванням. Гранульований вапняк - екологічно чистий продукт, адже виготовляється з вапнякового борошна власного виробництва та чистої води без будь-яких інших домішок.

Мелений вапняк у гранулах чи у формі порошку – це дієвий карбонатний меліорант, який переважно використовується для регуляції рН на грунтах. Основна діюча речовина – CaCO3> 90%. Вапняк вноситься стандартним розкидачем добрив восени або рано навесні із подальшою заробкою у грунт.

Інші сфери застосування вапняка:

✓ Розкислення ґрунтів. У формі порошку та гранул застосовується для розкислення ґрунту та збільшення концентрації кальцію. Підвищує рівень засвоєння мінеральних добрив.
✓ Для виробництва комбікормів. Вапнякове борошно використовується як харчова добавка в тваринництві та птахівництві.
✓ Для очищення та оздоровлення водойм. Відновлення природної флори і фауни, нормалізації рівня pH, приріст живої маси риби.

Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам. При потребі можемо безкоштовно надіслати пробний зразок продукції для ознайомлення з її характеристиками.

Місце видобування сировини для виготовлення мінерального порошку: Тернопільська область, Гаї-Розтоцький вапняковий кар’єр. Можливий самовивіз готової продукції. Також маємо змогу доставляти продукцію власним автотранспортом та жд транспортом по всій Україні.

Фасування: у формі гранул та порошку відвантажується у багатошарових поліетиленових чи паперових мішках біг-бегах по 0,5т та 1,0т. Також можливий варіант фасування під ваше замовлення. Термін придатності - не обмежений.

Точна вага! Висока якість! Доступна ціна!
Зручна форма оплати!

Звертайтеся - адже вапняк дозволить суттєво підвищити родючість ваших ґрунтів, ефективно очистить ваші водойми та покращить якісні показники продукції до 30%!

Нашу продукцію також можуть шукати по таким фразам: вапнякова мука, борошно вапнякове, вапняна мука, вапняне борошно, мелений вапняк, меліорант вапняковий, мармурове борошоно, мелений мармур, доломітове борошно, доломітова мука, вапнякове добриво, вапнякові добрива.

Веб-сайт ➨ https://tpbg.com.ua/
Телефони (096) 026-12-65, (097) 555-07-00
Рубрики
Промисловість, госптовари
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Составление бизнес-планов инвестиционных проектов. Содействие в привлечении финансовых ресурсов (кре...
13:52, Сьогодні
Пломби свинцеві d 8; 10; 16мм. Пломби пластикові d 10 мм. Застосовуються з дротом, шпагатом за д...
09:54, 21 листопада
1. Намет пневмокаркасний 60 м.кв (надалі - виріб) використовується в якості укриття від атмосферних...
18:48, 19 листопада
Приобретаем за нал уценённую косметику и бытовую химию (вышел или выходит срок реализации и т.п.)Пре...
18:48, Сьогодні
«Гаї Розтоцькі Кар'єр» пропонує продукцію власного виробництва - щебінь вапняковий, щебінь М-400, ка...
13:39, 13 листопада
Ангар є збірно-розбірною каркасною конструкцією, що забезпечує безпечне зберігання та технічне обслу...
07:19, 15 листопада