Індивідуальні ортопедичні устілки , протезування кінцівок.

К сожалению, объявление устарело
Протезування верхніх і нижніх кінцівок, виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.

Устілки:
Сьогодні індивідуальні устілки на замовлення за краще не тільки люди з патологічними змінами кісток стопи, але і всі, кому доводиться багато ходити, бігати, стояти — спортсмени, будівельники, торговельні консультанти, перукарі, вчителі, менеджери і промоутери. Батьки замовляють ортопедичні устілки дітям для правильного формування стопи з року життя. Існує безліч технологій створення такого виробу, але, без удаваної скромності, «PEDCAD» — найкраща. Ціна хороших ортопедичних устілок порівнянна з вартістю взуттєвої пари, тому що в неї входить:
-цифрове сканування форми стопи з виявленням розподілу навантаження -екологічно безпечний, тактильно комфортний матеріал -термоформування устілки зі спеціальної заготовки з цифровою точністю
Результат використання ортопедичних устілок для профілактики — ноги і спина легше переносять тривалі інтенсивні навантаження. Корекційна програма дозволяє повністю компенсувати сформувався дефект.

Протезування:
Протези рук можуть замінити найбільш важливі функції втраченої руки, такі як, наприклад, відкриття і закриття кисті, а також відновити зовнішній вигляд. Орто-Про пропонує повний спектр протезів верхніх кінцівок, починаючи від косметичних і до самих складних рішень, які дозволять людині самостійно справлятися з усіма повсякденними турботами.Всі випадки протезування відрізняються особливими вимогами.Щоб реалізувати різні можливості протезування при ампутації нижніх кінцівок, ми пропонуємо широкий спектр перевірених на практиці виробів і послуг. Модульний принцип побудови протезів нижніх кінцівок, розроблений Орто-Про, сьогодні є стандартом протезування. Тому вирішальним фактором успішного протезування є правильно підібрані техніком-протезистом комплектуючі протеза ноги. Ці рішення дають можливість підібрати індивідуальний варіант протеза ноги, який буде максимально відповідати потребам і відповідати способу життя пацієнта.

ТОВ «ОРТО-ПРО»
Україна, м. Київ,
Вул. М.Бойчука, 6-А
(вхід з торця будівлі)
Тел.: (044) 284-60-30
(044) 284-73-11
(073) 427-65-31
https://orto-pro.kiev.ua
Рубрики
Красота и здоровье, косметика Здоровье, лекарства
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Модное окрашивание волос. Балаяж Шатуш Омбре Аиртач. Любые оттенки Блонда. Смоки блонд Тотал бло...
03:34, Сегодня
Милые женщины,если Вы устали от перенапряжения и хотите снять усталость.опытный массажист сделает Ва...
19:12, Вчера
У Вас есть автомобиль и это второй дом для Вас! Вы хотите также комфортно себя ощущать, как дома? Т...
20:38, 20 ноября
Лікування зубів в стоматологічній клініці Rishon: Здорові зуби у всієї родини і чарівні посмішки Ва...
10:43, 28 ноября
ДЕЗИНФЕКЦИЯ – это комплекс мер, направленных на уничтожение вредных микроорганизмов и возбудителей и...
16:47, 1 декабря
Дымко Татьяна Олеговна занимается диагностикой и лечением психических расстройств, таких как: неконт...
11:54, 26 ноября