Конкурс вокального мистецтва Престиж

К сожалению, объявление устарело
- РОЗШУКУЄМО НОВІ ТАЛАНТИ -
Запрошуємо вихованців та учнів закладів позашкільної мистецької освіти, вищих навчальних закладів, мистецьких студій, центрів культури на Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва "Престиж. У конкурсі можуть брати участь: солісти, дуети, тріо, квартети, квінтети та ансамблі (від 6 до 12 осіб включно).
Чому цей конкурс гідний Вашої уваги?
Наша місія
Виявити талановитих українських музичних виконавців, підвищити виконавську майстерність учнів, студентів і викладачів, підвищити рівень престижу музичних спеціальностей, встановити нові високі стандарти проведення вокальних конкурсів.
Підтримка талантів після конкурсу
Професійне журі супроводжуватиме справжні таланти не залежно від зайнятого місця на конкурсі аж до самого вступу у вищий навчальний заклад. Оскільки основною метою є розвиток музичної індустрії – ми гарантуємо підтримку найяскравішим учасникам конкурсу – класи з вокалу, звукозапис, необхідні відео-зйомки та навіть організація навчання за кордоном. Жоден талант не залишиться без уваги!
Освітня діяльність під час конкурсу
Після завершення усіх конкурсних заходів учасники журі проведуть семінари для викладачів вокалу («Формування звукоутворення на основі ноосферної методики у класі сольного співу», «Викладач у сучасному закладі мистецької освіти. Виклики і перспективи», «Персональний бренд викладача вокалу як складова професійного розвитку» та інші не менш цікаві теми) і майстер-класи зі співу для усіх учасників.
Нагороди для кожного учасника
«Гран-Прі» – кубок, грошова премія (25 000 грн) / цінний сертифікат і диплом (двоетапний відбір переможця)
«Лауреат I/II/III ступеня номінації / вікової категорії» – солісту медаль і диплом; ансамблю спеціальний кубок і диплом.
«Пам’ятні дипломи» вручаються всім Учасникам, педагогам, керівникам ансамблів, які не одержали призи, а також всім концертмейстерам.
*Учасники Конкурсу можуть бути нагороджені й іншими заохочувальними призами, запровадженими засновником, спонсорами, партнерами, меценатами.
Чекаємо на Ваші заявки!
Рубрики
Хобби, увлечения
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Двухтомник 1959 год. Хорошее состояние. 2100 грн. Торг уместен.
09:14, 24 января
Продам фотоаппарат ФЭД-4 в хорошем состоянии + фотовспышка «Электроника». Можно по отдельности. 540...
09:14, 24 января
Внимание: В нашем магазине товары от Zhengzhou Pharmaceutical защищены специальной голограммой на уп...
14:00, 14 января
Состояние хорошее, рабочее. 200 грн. Торг уместен.
09:14, 24 января
Друзья! Вам хочется сделать приятное любимому человеку? Решили подарить незабываемые впечатления - д...
10:40, 21 января
Вы приняли решение сделать родному человеку либо вашему руководителю, другу оригинальный и необычный...
10:40, 21 января