До початку навчального року ще є час, але варто вже зараз шукати кватиру, щоб не переплатити за оренду в останній момент. Перш ніж ми почнемо гортати оголошення, подумайте добре, що ми шукаємо і на що ми здатні.

Де і як шукати?

Почавши пошуки власного житла, варто розпитати серед друзів і сім'ї. Може хто-то якраз планує зняти або купити 2 кімнатну квартиру львів. Багато цікавих пропозицій ви також можете знайти в пресі та Інтернеті, а також за допомогою ріелторів, які часто перебувають у стані порадити і заощадити час і підтримати весь процес своїм досвідом.

Ви також можете проявити власну ініціативу і ріелтор нехай прив'яже ваше оголошення до даху оголошень про бажання оренди, особливо у цікавих регіонах, а також розмістити власне оголошення в газеті або в мережі. В оголошеннях таких варто детально вказати свої вимоги, щоб уникнути непотрібних дзвінків.

Якщо вирішили найняти посередника, який допоможе вам знайти квартиру – від пошуку тендерів, перевірки правового статусу нерухомості, обговорити умови договору, складання договору найму, після передачі квартири ми повинні бути готові на додаткові витрати, як комісія. Це найчастіше сума місячної орендної плати.

Рахуючи витрати посередника, потрібно, проте, пам'ятати, що найчастіше він в змозі знайти нам більш вигідну пропозицію, ніж ми можемо самостійно. Вибираючи посередника краще всього використовуйте зареєстроване агентство, у якому працюють ріелтори з дійсним полісом ОСЦПВ.

Дивлячись, де зупинитися, варто звернути увагу на його розташування. Безпечний район, в якому вам не загрожують злодійство ,хороша транспортна розв'язка і громадський транспорт дозволять нам відчути себе в новій квартирі як вдома. Необхідно також оцінити стан і оснащення всіх приміщень і що розподіл квартири є функціональний.