16 травня у Києві відбудеться фестиваль «Всі разом – за сім'ю!»

Фестиваль «Всі разом – за сім'ю!» для киян пройде 16 травня в Парку імені Тараса Шевченка. Протягом дня для мешканців і гостей міста діятимуть локації для корисного і цікавого сімейного дозвілля.
 
Подружжя та всі охочі укласти шлюб зможуть безкоштовно проконсультуватись у професійних психологів, прослухати лекції необхідної тематики і сфотографуватись на тлі прикрашеної весільної арки. Для дітей і батьків передбачені спортивні естафети і змагання між сім'ями. Також для дітей проводитимуть конкурси малюнків на асфальті та інтелектуальні ігри. 
 
Також у цей день сім'ї молодь і діти пройдуть святковою ходою від будівлі КМДА до Парку Шевченка. Збір на Хрещатику о 15 годині. Ввечері на гостей очікує тематичний концерт і нагородження сімей. А для дітей – подарунки і призи.
 
«Вже зараз заплануйте цей день, щоб провести його не лише разом зі своєю сім'єю, а й долучитися до великого спільного сімейного дійства у Києві та інших містах», - запрошують організатори фестивалю.
 
Гасло заходу цього року – «Є родина – міцна країна». Мета – наголосити на авторитеті сімейних традицій в Україні. Нагадаємо, що не тільки в Києві, а й в інших містах Украни відбудуться подібні сімейні соціальні фестивалі. Це – щорічна національна традиція починаючи з 2010 року.
 
Ініціатор кампанії – громадянський рух «Всі разом!». Захід проводиться зусиллями коаліції «Україна за сім’ю». Свято приурочене до Тижня подружжя 15-22 травня і Дня Європи.
 
____
dnepr_8 1c32a-dsc02812
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)