Кому война, а кому реконструкция. В Киеве журналисты телеканала инсценировали блок-пост и напугали местных жителей

Журналисты телеканала СТБ, для съемок одной из программ канала, инсценировали блок-пост сепаратистов под Киевом.

Установили мешки с песком, ленточки полосатые развесили. Однако бдительные киевляне позвонили в милицию и сообщили о явлении сепаратистов народу. Трое милиционеров испугались не на шутку и даже собрались звать подкрепление с автоматчиками. Но не пришлось. 

"Учора знімальна група "організувала" блокпост терористів під Києвом. Ми ледве знайшли пару колорадських стрічок і макетів АК, зодягнули акторів і фільмували, як автомобіль проходить огляд. Місцеві самооборонівці поставилися з розумінням і не лише допомагали облаштовувати знімальний майданчик, а й самі зіграли двох веселунів-сепарів. Повз нас постійно їздили різні автівки, обережно оминаючи мішки й "озброєних" акторів з георгіївськми стрічками на грудях. Минула година, потрібний епізод відзнято, ми вже зібрали апаратуру і приготувалися звідти їхати працювати на інше місце, як раптом - МІЛІЦІЯ. Не минуло й години, як до нас приїхали двійко міліціонерів із Києво-Святошинського райвідділку в цивільному одязі й розхристаних бронежилетах і обережно поцікавилися, що ми тут робимо. 
Побачивши камери і мирних людей та місце "без жодних ознак протиправних діянь" правоохоронці зітхнули з полегшенням і запропонували написати пояснення. У машині, заповнюючи з моїх слів бланк, один зізнався, що коли їхали до нас, то думали вже викликати підкріплення: "Нам сказали, що там цілих три автоматники і чоловік сім терористів зі стрічками на грудях, а в нас що? в нас два пістолети Макарова..." Так що з одного боку було дуже приємно, що міліція відреагувала на повідомлення НЕБАЙДУЖИХ громадян (!), а з іншого, прикро за міліціонерів, бо проти трьох справжніх автоматів два ПееМи було би явно замало. Отак дрібний епізод із завтрашнього спецрепортажу СТБ (18:30) став приводом для дружби з капітаном міліції і допоміг з"ясувати, що в нас відкрито сепаратероризм не пройде", - написал в ФБ Сергей Огородник.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов