Новини компаній
14:19, 25 липня 2019 р.

Юридична консультація Київ

Новини компаній

Юридична консультація допомагає людям, які не мають профільної освіти, вирішувати правові питання і не помилятися в дрібницях. Коли професіонал розкладає строгі терміни і норми закону по поличках, орієнтуватися в ситуації стає набагато простіше. Але ось вибрати юриста складно.

Як підібрати юриста або адвоката

В першу чергу перед тим, як вибирати, до кого звертатися, варто вирішити, чиї конкретно послуги потрібні. «Юрист» - це загальне поняття спеціалізації, в яке входить кілька професій: суддя, нотаріус, адвокат, юрисконсульт та інші.

Консультуванням займаються адвокати і юрисконсульти. Різниця між ними полягає в тому, що адвокати мають право представляти інтереси громадянина в суді, а консультанти - не має (бо не отримав необхідну ліцензію).

При виборі фахівця для консультації в першу чергу потрібно звертати увагу на:

 1. Диплом. В Україні чотири сильні юридичні школи: Київська, Харківська, Львівська та Одеська. Вважається, що у кожної з них є свій сильний напрямок, незалежно від загальної підготовки. Наприклад, Харківську школу цінують за кафедру кримінального права, Київську - цивільного, а Львівську - господарського.

 2. Манера мовлення. Професійний юрист каже коротко і по суті. Якщо консультант починає говорити розлогими фразами і тягнути час, значить, йому нема чого сказати.

 3. Уміння працювати з нормою закону. Головне у юриста - не знання законів напам'ять, а вміння ними користуватися. Якщо фахівець намагається цитувати статті напам'ять, це не означає, що він професіонал. Для правника не соромно відкрити кодекс і перевірити ще раз себе. Таким чином він захищає клієнта від помилки.

 4. Законний підхід. Юрист, який пропонує «домовитися» з суддею і розповідає про зв'язки - поганий юрист. Жоден фахівець ніколи не скаже клієнтові, з ким знайом і на що може вплинути, якщо таке в принципі можливо.

 5. Відсутність гарантій. Юридична сфера з огляду на людський фактор нестабільна. Юрист може припустити, виграшна справа чи програшна, але ніколи не дає 100% гарантії того чи іншого результату. Таким займаються тільки шахраї.

 6. Наявність сертифікатів курсів і семінарів. Не завжди подібні заходи приносять знання, але якщо юрист готовий вчитися і розвиватися, значить і при роботі зі справою лінуватися не стане.

Середня ціна на юридичні послуги по Києву

Вартість послуг юриста в Києві залежить від декількох факторів:

 1. Наявність або відсутність ліцензії адвоката.

 2. Робота «на себе» або «на державу».

 3. Стаж і досвід юриста, кількість виграних справ.

 4. Те, наскільки вузька у нього спеціалізація. Консультант виключно по медичними або спортивним справах отримує більше, ніж консультант по загальним юридичним питанням.

Адвокати Києва регулюють цінову політику через Асоціацію Адвокатів України. В середньому усна консультація в залежності від складності справи варіюється від 200 до 2000 гривень. Якщо для надання правової допомоги адвоката доведеться отримувати доступ до платних баз даних і довго вивчати документи, ціна може стати вище.

Переваги онлайн консультації

Все більшої популярності набирають онлайн-консультації. Цей спосіб спілкування з клієнтом допомагає і клієнтам, і адвокатам. Є кілька позитивних сторін, які залучають до цього методу отримання консультації:

 1. Не потрібно витрачати час і гроші на дорогу. В умовах великого міста це дуже важливо, адже час, що залишився адвокат може витратити на нову консультацію, і за рахунок цього знизити середню ціну.

 2. Не потрібно шукати місце. Не у всіх адвокатів, є гроші орендувати офіс. Багато з них вибирають різні кафе і кав'ярні для зустрічей, а це може порушити конфіденційність.

 3. Спілкування проходить в комфортних умовах. Обидві сторони сидять вдома, їх не відволікає і не бентежить строгість кабінету. У юриста є доступ до баз даних і нормативно-правовій бази.

 4. Задати питання юристу онлайн безкоштовно і цілодобово - в Україні цей метод роботи «на місці» практикується тільки у нотаріусів, а ось адвокати стали працювати 24/7 тільки з приходом інтернет-консультацій.

 5. Інформація про консультанта, включаючи диплом і сертифікати є в профілі. Можна оцінити професіоналізм фахівця, не бентежачись і не просячи знімати дипломи зі стіни.

 6. Консультація онлайн дає людям з регіонів отримати правову допомогу від професіоналів з великих міст. Їм не доводиться витрачати гроші на дорогу і проживання, тому вони можуть дозволити собі дорогого адвоката.

Задати питання юристу онлайн безкоштовно можна на кількох інтернет-порталах України. Одним з найпопулярніших став Юристи.UA. Тут себе можуть реалізувати як професіонали, так і студенти. За рахунок різноманітності фахівців будь-хто може знайти собі консультанта до душі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...