Зверинецкая Дом Печерский, Будинок площею в 640м2...

Тип
Дом
Тип операции
Продам
Район
Печерский
Комнат
5
Участок
7.00 соток
Площадь
640.00 кв. м.
Дом
Вторичное жилье
К сожалению, объявление устарело
Будинок площею в 640м2 що складається з 3-х поверхів і одноповерхової прибудови в 5 хвилинах ходьби від Ботанічного Саду.
Ділянка трапецевидной форми, облагороджений - посаджені ялини, вимощені каменем підходи, асфальтований заїзд, в'їзд - ворота з електромотором. Комунікації: централізована подача газу і води, 60кВт електрику, фундамент - бетон, стіни цегляні, дах - кровнастіл, утеплений. Повністю укомплектований і придатний до використання: 2 котла (основний газовий і резервний з електричним), кондиціонери в кожному з приміщень, підігрівання полови, відеоспостереження, пожежна та охоронна сигналізації. На території передбачена парковка на 6 авто.
Функціонально використовувався як представницький офіс, що складається з адміністративної частини (-1 і 1 поверх, кухня з підсобними приміщеннями, офіси для рядового персоналу, кімната охорони), представницької частини (1-2 поверхи, банкетний зал, конференц-зал, кабінети топ менеджерів і керівників), гостьовий частини (3 поверх, 2 кімнати, які використовувалися як додаткові кабінети, або як гостьові спальні).
950 000 $
Вадим
Показать номер
Действия
В избранноеУдалить из избранного