...але вiтер...

ГОГОЛЬFEST презентує:

Кінетична вистава «… але вітер…»

Режисер Влад Троїцький

Декорації створені з десятків вентиляторів. Музика, що народжується із поєднання шумів сцени та живих барабанів. Простір психоделічної візії, побудований за допомогою відеопроекцій... Все це перетворюється на видовище, яке ви запам’ятає назавжди. Кінетична вистава режисера Влада Троїцького «… але вітер…» - захоплююче естетичне переживання, якого ще не бачив український театр.

“...але вітер…” - це історія про зустріч, про любов, про війну, про розставання та надію.

Вистава Влада Троїцького – поетична розповідь, не прив’язана до простору та часу. Медитативне дійство, що відсилає до тендітної та романтичної стилістики Хаяо Міядзакі.

Вперше виставу “...але вітер…” було показано у 2016 році на Міжнародному фестивалі сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

«…це чиста поезія, втілена у фізичному просторі сцени. Декілька десятків вентиляторів, шмаття целофану, відеомеппінг і звуки ударної установки створили насичену реальність десь на межі сновидіння».
- LB.UA

«Дивно, як целофан, вентилятори і барабани можуть розповісти все настільки чітко. Творці постановки поставили собі за мету перетворити сміття в красу, і їм це вдалося»
- CULTPROSTIR.UA

«Красиво — неймовірно! Зчитується легко і багатосмислово. Наочна демонстрація терміну функціональна сценографія".
- «Дзеркало тижня»

Тривалість: 1 година

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites