BRASSOLOGY: Arkady Shilkloper and Jon Sass

В Центрі Довженка відбудеться єдиний київський концерт унікального для історії джазу проекту Аркадія Шилклопера (Німеччина, валторна, альпійський ріг) та Джона Сасса (США, туба) BRASSOLOGY.

Аркадій Шилклопер (Arkady Shilkloper ) – один з найкращих світових валторністів, а на альпійському розі він імпровізує з таким захватом, ніби цей інструмент найджазовіший з усіх.

Шилклопера вважають музикантом, що зумів змінити погляд на інструменти, яким в оркестрах віддають другорядні допоміжні партії. До BRASSOLOGY Шилклопер в різний час був учасником численних музичних проектів, в тому числі Moscow Art Trio, Pago Libre, Mauve тощо.

Джон Сасс (Jon Sass) – екстраординарний американський тубіст, який видобуває з цього доволі неповороткого інструменту легкі сольні партії. Музикант-віртуоз однаково вільно почувається у всіх музичних стилях: від джазу до класики, від блюзу до року.

Два музиканти-імпровізатори познайомилися в Vienna Art Orchestra. Разом вони створили свого роду Big Band в міні форматі або Marching Band в сучасному переломленні.

В рамках BRASSOLOGY Шилклопер і Сасс доведуть, що валторна і труба - інструменти, які створені одне для одного, і коли вони разом, то виходить насичена, хвилююча, натхненна музика.

«Все, що вони видобувають зі своїх інструментів – м'які мелодії і тягучі groove-лінії, особливі ефекти і звуки – це по-справжньому захоплює дух», - охарактеризував їх музику відомий німецький радіожурналіст Одило Клауснитцер (Odilo Clausnitzer).

Концерт почнеться о 20:00 на 5 поверсі Національного центру Олександра Довженка (вул. Васильківська,1, ст.м. Голосіївська).

Партнер проекту – посольство США в Україні.

Національний центр Олександра Довженка – державний кіноархів художніх фільмів, що зберігає більш ніж 4 600 найменувань кінотворів. Є єдиним Асоційованим членом Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF) в Україні.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites