10-12 червня в столичному кінотеатрі «Кінопанорама» відбудеться «86: Післямова» – серія показів найкращих фільмів третього міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86: Коло поколінь».

11 червня  пройде ексклюзивний показ вибраних фільмів першого національного конкурсу «Пальма Півночі». Серед них – «Перемир'я» Валерія Пузіка, «Уніформа» М. Вадімського й Андрія Безлюдного, «Котики» Жанни Озірної, «В школу» Наталії Шевченко й «Дивокрай» Наталії Машарової та Анатолія Ульянова. Після показу відбудеться обговорення фільмів з обраними режисерами.

Під час «Післямови» у Києві покажуть фільм-відкриття цьогорічного «86» – «Чорнобильські бабусі» від американських режисерок Голлі Морріс та Енн Боґарт. Це життєствердна документальна історія про сучасних мешканок Зони відчуження, що отримала гран-прі Лос-анджелеського кінофестивалю. Показ за участі продюсерки фільму Марини Орєхової відбудеться 12 червня о 19:00.

До програми також увійшла музична стрічка-переможець кінофестивалю Санденс «Від станції до станції» Даґа Ейткена та візуальна поема «Я – Белфаст» спеціального гостя фестивалю «86» Марка Казінса, яка розповідає історію міста від імені літньої жінки, що пережила північноірланський військовий конфлікт. Покази відбудуться 11 і 12 червня о 21:00 відповідно.