На початку минулого століття в США з'явився новий напрям в музиці – джаз. З появою джазу розпчалась нова епоха, адже новий стиль відрізнявся особливою ритмічною енергією, незвичним ритмом, і ніс в собі щось нове, щось надзвичайне. Джаз грали музиканти в різному складі, але ніщо не могло зрівнятися з потужністю звучання біг-бенду! Його свінгові ритми і неповторні імпровізації в поєднанні з видовищністю та неповторною енергетикою відбиваються приємним теплом в душі кожного слухача.

Професійний джаз-оркестр Big "Yellow" Band з гордістю називає себе представником єдиної в Україні музичної Школи Джазового та Естрадного Мистецтв. "Big" Yellow "Band" - учасник і лауреат безлічі різних фестивалів і конкурсів, володар "Гран-Прі" - 2015 в оркестровому жанрі на конкурсі народної творчості в м.Києві. Жовтий колір додає концертам атмосферності та відчуття всеохопного позитиву. Це дуже сонячний колір, джерело тепла, світла й натхнення. У поєднанні з якісною музикою візуальна «яскравинка» доповнює виступи гурту та сприяє їх впізнаваності.

Прозвучать хітові композиції таких відомих музикантів, як Мейнард Фергюссон, Бадді Річ, Хербі Хенкок, Гордон Гудвін та ін.