Рукопашный бой

На сучасному етапі, під час агресії збоку Росії, відбувається формування Української нації. Проходять зміни в усіх напрямках розвитку нашої Батьківщини, що ставлять високі вимоги до формування громадянського суспільства та його патріотичного налаштування. Однією з галузей, що впливає на формування світогляду, особливо, молодого покоління є спорт.

Щорічний Всеукраїнський чемпіонат України з рукопашного бою серед дітей пройде під гаслом «ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ». Змагання відбудуться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Управління Державної охорони України, Національної гвардії України та інших силових та правоохоронних відомств.

Основною метою проведення заходу є формування у юних спортсменів розуміння єдності й цілісності України та її народу, патріотичне виховання молоді, підтримка Збройних сил та різних правоохоронних органів України.

У змаганнях будуть приймати участь майже 700 юних спортсменів віком від 9 років з більшості регіонів України, у складі учасників об’єднана команда Донецької області (спортсмени з міст Краматорськ, Слов’янськ, Красний лиман).

У програмі змагань: демонстрація техніки, поєдинки за розділами легкий та дозований контакт.

Рукопашний бій – багатогранне явище, яке в більшості, пов’язане з веденням бойових дій та прийняте для позначення певної системи бойової підготовки збройних сил та правоохоронних органів.

Частиною цієї системи є спортивний напрямок, який в свою чергу є фундаментом формування та удосконалення професійно-прикладних навичок військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

Як вид спорту рукопашний бій є унікальним, так як поєднує в собі спортивний та прикладний напрямки. Розвитком рукопашного бою як виду спорту в Україні займається Всеукраїнська Федерація рукопашного бою (ВФРБ), яка має статус Національної.

Місце проведення змагань: вул. Курортна, 6 (Пуща-Водиця), НВЦ «УТОГ», спортивний зал. 

Організацію і проведення змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

Головний секретар суддя змагань: Радченко Юрій Анатолійович, суддя національної категорії, заслужений тренер України.

Справки по тел.: 0677451173.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
13.09.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites