Дреску. Яркое путешествие по Украине

Київ, 28 травня о 11:00 в ТРЦ «Мармелад» в рамках прем’єрного сезону першого українського голографічного театру «Visual Fusion» відбудеться черговий показ вистави «Дреску. Яcкрава подорож Україною», неймовірної голографічної пригоди.

Актори та голограми на одній сцені! Це гармонійна взаємодія класичного театрального дійства і сучасних технологій, культурний феноменом XXI століття. Голограми посилюють ефект від події та занурють в атмосферу історії на сцені.

Головний герой – Дреску, голографічний актор, продукт Інтернету, який знайде відповідь на будь-яке питання швидше за Google) Спритний малий має здатність переміщатись крізь простір та час, телепортуючись у будь-яке місце за мить.

За сюжетом Дреску допомагає та розважає Тетяну, вчительку англійської мови, що поруч із вірним другом знаходить віру в себе. Друзі подорожують визначними місцями різних міст України, по-новому відкриваючи кожен куточок країни.

Дреску – це герой, який знайде відповідь на будь-яке запитання, вірний друг, що завжди допоможе. А ще це позитивний заряд для всіх, хто шукає казки та добра, обожнює пригоди та рідний край .

Вистава занурить в атмосферу українських міст та традицій, незабутні враження та позитивні емоції для маленьких глядачів є обов’язковим елементом вистави J Насправді вистава надає гарний, позитивний заряд для кожного…подорожуйте, мрійте та захоплюйтесь!!!

Гайда подорожувати Україною разом з Дреску!

Голографічний театр «Visual Fusion» – це мультимедійна платформа, реалізована високотехнологічною компанією «Visual Fusion Technology», що винайшла і реалізувала ідею взаємодії глядача і театру в технології Visual Fusion. Це рішення робить театр мобільним та універсальним, вивівши сценічне дійство на новий рівень сприйняття і можливостей.

фВидовище на сцені вирізняється злиттям зорових ефектів і справжніх емоцій. Гра акторів та сюжети, втілені в режисерських рішеннях, поєднуються з технологіями доповненої реальності – голограмами, відео-ефектами, фізичними та інтерактивними елементами взаємозв’язку дійства та глядача.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites