Зустрічайте Прем’єру нового «Фіксі  Шоу!». Знову найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні у 80-ти країнах світу, запрошують всіх поринути у світ технічних пригод  на «Фіксі  Шоу!».

Що ви знаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісні і веселитися?Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім'ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними...

Фіксики із задоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксіпєлкі. Головне - це не потрапити на очі адміністратору залу, Умє Палатовнє! Адже вона не вірить в існування фіксиків...А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове «Фіксі  Шоу»!«Фіксі  Шоу!» - інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків прямо під час вистави. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це - єдине в Україні ліцензійне  Шоу від творців мультфільму.

На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків:

  • вони говорять на сцені, як на екрані;
  • дивовижні декорації і спецефекти;
  • ігри та веселощі.

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков.

Маленькі глядачі будуть у захваті!

Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним. «Фіксі  Шоу!» - це найнезвичайніша вистава в історії дитячих свят!

P.S. Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому). Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

Чому дітям варто відвідати «Фіксі  Шоу!»? Компанія «Like Production Europe» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» - це більше 500 вистав по всьому світу. Наші концерти - кращі ліцензійні дитячі  Шоу в Україні та країнах Європи. У Києві за останні роки глядачі встигли полюбити наші вистави і  Шоу на сцені Будинку художника.

У 2016-му році, ми також, почали проводити вистави в сучасному і затишному залі Палацу «КПІ». Відмінний огляд з будь-якого місця в залі: м'які сидіння знаходяться з достатнім підйомом, кожне наступне вище іншого. Навіть з крайніх місць добре видно і чути, оскільки зал дуже компактно облаштований. Святковий настрій для всіх від малого до великого створить не тільки якісна вистава, але також позитивна атмосфера всередині Палацу «КПІ», в фойє на вас чекає зустріч з Фаєром, Вєртою, Шпулею, Ігреком, Сімкою та Ноліком - героями єдиної в Україні анімаційної програми «Фіксі Бум!», з якими можна буде погратися та сфотографуватися в спеціально облаштованій фото зоні. Також Ви маєте можливість придбати сертифіковані сувеніри та подарунки від Фіксіків!Тепла атмосфера і передові технології, а також зручне розташування Палацу «КПІ», стане приємним відкриттям для всіх батьків і дітей.