В рамках прем’єрного сезону першого українського голографічного театру «Visual Fusion» відбудеться черговий показ вистави «Епос. Зародження світу», присвяченої фольклорним старослов’янським мотивам.

Родзинкою постановки, як і всього театру, є злиття гри талановитих акторів, музичного звучання та голограм, які доповнюють сюжет, на одній сцені. Вистава-інсталяція «Епос. Зародження світу» завдяки взаємодії модерної хореографії музично-пластичного театру «Silena» та надсучасних голографічних відео-ефектів доносить до глядачів космогонічну модель створення та функціонування світу, що закодована нашими предками у вигляді досконалої системи координат життя, розділяючи світ на космічний та хаотичний. Саме цю систему координат ми знаходимо в різних культурах: майя, ацтеків, інків та багатьох інших народів світу.

Вистава насичена великою кількістю аутентичних слов’янських міфів, символів, архетипів, кодів, парадигм, законів, тому сенс та сприйняття для кожного глядача буде різним.

Голографічний театр «Visual Fusion» – це мультимедійна платформа, реалізована високотехнологічною компанією «Visual Fusion Technology», що винайшла і реалізувала ідею взаємодії глядача і театру в технології Visual Fusion. Це рішення робить театр мобільним та універсальним, вивівши сценічне дійство на новий рівень сприйняття і можливостей.

Видовище на сцені вирізняється злиттям зорових ефектів і справжніх емоцій. Гра акторів та сюжети, втілені в режисерських рішеннях, поєднуються з технологіями доповненої реальності – голограмами, відео-ефектами, фізичними та інтерактивними елементами взаємозв’язку дійства та глядача.