Женись...по любви

«Одружуйся... по любові!»»,

фольклорна музична комедія за мотивами п’єси І.Хрустальова «Чотири женихи»

Постановка народного артиста України Ігоря Крикунова

...Аж четверо бравих женихів виборюють право на одруження з дочкою багатого вожака циганського табору...Вони й не здогадуються, що доньок у вожака дві і тільки одна з них розумна, добра і красива...А наречену табір надійно оберігає і приховує під золотим шатром!

Які б історичні зміни не відбувались в житті ромів і як би не складались умови життя, ромські традиції залишаються практично незмінними. Чи то звичай «спільного казана», коли все що добувалося, справедливо розподілялося між членами табору, не залишаючи поза увагою старих та немічних, чи дотримання головного правила: справжній ром ніколи не піддасть нарузі, не поглузує з тих людей, серед яких живе. Традиції благодійності, доброти, взаємної допомоги – це все те, що виховується змалечку у ромських родинах. Неможливо залишити поза увагою весільні традиції, в яких розкриваються найкращі риси національного характеру ромів.

Побачити, зрозуміти і, можливо, змінити на краще ставлення суспільства до ромів, дає можливість саме мова театру, де через пісню, музику, хореографію, звичні ритуали та характери героїв глядачу передається ментальність народу.

І саме зараз, коли суспільству все більше нав’язуються вульгарні, але комерційно-вигідні «культурні товари», музична комедійна вистава «Одружуйся! та тільки по любові!» може не тільки протистояти цій негативній тенденції, але й своєю відвертістю у відтворені на сцені сторінок з власного життя і традицій, змінити світ на кращий, в якому запанує одна з найголовніших ромських традицій - ніколи не піддавати нарузі, не поглузувати з тих людей, серед яких ми живемо.

Дійові особи і виконавці:

Вожак Шмирка – Михайло Герасимчук

Женихи:

Баді – Радислав Стеценко

Соловйо – Вадим Діаз

Резво – Рустам Мазничка

Зурало – Ігор Крикунов, народний артист України

Стуля – Марина Кравчук

Муста – Наталка Золотарьова

Чен – Жанна Крикунова

Гожо - Людмила Крикунова

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites