Ровновесие

Проект львівського художника Юрія Коваля “Рівновага”.

Організатор персональної виставки Юрія Коваля – благодійний фонд Sky Art Foundation.

“Рівновага” – це проект про вибір, який постає перед нами кожного дня упродовж усього життя. Цей вибір формує нас як особистість. Робить нас кращими чи гіршими. У своїх роботах я показав нашарування повсякденних кадрів, які тим чи іншим чином впливають на запитання, завдяки яким робимо свій вибір”, – описує власний проект Юрій Коваль.

Представлені на виставці живописні роботи митця експонуються вперше. Коваль використовує чорно-білі та холодні кольорові барви, створюючи іронічні та алегоричні образи та сюжети, що віддзеркалюють ідею проекту через комічність та поєднання інколи несумісних речей.

"Юрій Коваль – один з найталановитіших молодих авторів сучасності. Його роботи прикрашають колекції не тільки українських поціновувачів мистецтва, але й іноземних колекціонерів. Адже, манера реалізму, у якій працює автор, є актуальною на сьогодні. Впевнений, що проект “Рівновага” – це лише початок нашої плідної багаторічної співпраці з Юрієм Ковалем", – коментує відкриття виставки засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Юрій Коваль народився у 1979 році у Львові. 2004-го року закінчив факультет дизайну інтер’єру Львівської національної академії мистецтв, у 1998-му році – Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша. З 2000 по 2015 роки Юрій Коваль брав участь у багатьох престижних виставках в Україні та за її межами. Роботи автора вже декілька років успішно продаються на торгах одного з найбільших українських аукціонних будинків “Золотое Сечение”. Основний напрям творчості Коваля – живопис. Нині митець працює та живе у Львові.


Довідка про Фонд:
Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Адреса: вул. Стрілецька, 7 - б.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Выставка продуктов питания
23 - 25 октября, 10:00
Международный выставочный центр
Выставки, Семинары
7 декабря, 11:00
Выставка
20 сентября - 21 октября, 10:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites