«Музичний сад» запрошує відчути «Лінію ніжності» разом з Романом Колядою. Наш гість нагадує коштовний камінь, який має багато граней, він - піаніст, композитор, поет, музикознавець, автор та ведучий теле-радіопрограм, крім того він - диякон.

Неймовірна енергетика живої імпровізаціїї… серце самої музики - в руках у Маестро - вона пульсує, благає, плаче, усміхається… чіпляє найтонкіші струни, про які не знаєш сам, поки щось не зазвучить з самого космосу до глибин твого серця… щось дивне відчувають слухачі на його концертах!

Спеціальний гість концерту - Іванна Ворошилюк (скрипка) лауреат міжнародного конкурсу. Музикант отримала гарну академічну освіту, навчалась у Львові, Одесі та Варшаві. Грала в українських та австрійських симфонічних і камерних оркестрах, гастролювала по всьому світу і з різними колективами. Коли вона зрозуміла, що має бажання творити, а не лише виконувати, покинула класичні колективи і почала співпрацю з альтернативними гуртами - рок-гуртом "Етнатерра" та "За вікном". Українські ж народні пісні були тим натхненням, яке допомогло Іванні після довгих мандрів віднайти себе.

Запрошуємо на творчу зустріч з Романом Колядою та Іванною Ворошилюк!