El Patio Flamenco

Впечатления
( 0 оценок )
Обслуживание
( 0 оценок )

Два професійні гурти,  які вже протягом багатьох років віддані культурі фламенко - ESO та VIVIR - об’єдналися і створили новий проект «PATIO FLAMENCO».  Патіо - це внутрішній дворик, який є в кожному домі на півдні Іспанії – Андалусії. Саме в таких андалусійських патіо, заквітчаних та закритих від зовнішнього світу, виникло фламенко. Спочатку воно було  виключно родинним, сакральним, коли на свята (фієсти) збирались близькі та далекі родичі. Але сьогодні фламенко стало відкритим для всіх бажаючих, для всіх, хто цінує живу музику та щирі почуття. Мистецтво ESO та VIVR  – це поєднання таланту, тонкого смаку і високої виконавської майстерності, завдяки чому їх виступи  не менше захоплюючі, ніж виступи визнаних майстрів з Іспанії.  У цей вечір ви поринете у чарівний світ фламенко і  обов'язково відчуте себе в одному з севільських патіо, де звучить чарівна гітара, співають і танцюють на живо. Досконале мистецтво танцю доповнюється звучанням музичних інструментів, грою сценічного світла і яскравими костюмами. Гостинно запрошуємо до ПАТІО ФЛАМЕНКО!

Другие события сейчас

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать