Тартак

Історія гурту «Тартак» розпочалася в 1996 році, коли новостворений проект бере участь у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута» та стає лауреатом 1-ї премії в жанрі танцювальної музики.

На початку 1998 року «Тартак», в якості переможця «Червоної Рути-1997» їде у всеукраїнський тур. В 2001 році світ побачив дебютний альбом гурту, який складався з 12 композицій.

На початку 2000-х «Тартак» запрошують виступати всі найбільші українські фестивалі, гурт отримує перший досвід виступу в якості хедлайнера.

Наступні роки активна концертна діяльність та завзята студійна робота музикантів приносить результати: в 2003 році виходить альбом «Система нервів», 2004 —«Музичний лист щастя». В 2005 році «Тартак» вдається до цікавого музичного експерименту, записавши альбом «Гуляйгород» з кіровоградським етнографічним колективом.

В 2006 році до Чемпіонату світу з футболу на підтримку української збірної, яка вперше в історії потрапила в фінальну частину цього чемпіонату, «Тартак» оприлюднює пісню «Україно, Забивай!», того ж року виходить наступний альбом колективу «Сльози та соплі».

Шостий альбом «Опір матеріалів» побачив світ в 2010 році, за два роки «Тартак» випускає сьомий альбом із відповідною назвою «Сімка».

В грудні 2014 року «Тартак» відзначає своє 18-річчя і розпочинає всеукраїнський тур, де на концертах виконує не тільки добре впізнавані хіти, а й презентує композиції, які увійдуть до нового альбому гурту «Ввічність», презентація якого відбудеться 20 грудня 2015 року в клубі «Sentrum».

«Тартак» на чолі зі своїм лідером, Сашком Положинським, є активним участником і ініціатором багатьох суспільних та громадських проектів, благодійних виступів, всеукраїнських музичних фестивалів та заходів тощо.

Композиції гурту — це неймовірний симбіоз різних музичних стилів та напрямків, де навіть найприскіпливіший слухач зазвичай знаходить пісні на свій смак: тут і соціальний протест, і патріотизм, і танцювальні композиції, і найніжніша лірика.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites