Хочете допомогти людям? 
Приходьте на благодійний ярмарок 23-ий щорічний благодійний ярмарок. Міжнародна спільнота у Києві допомагає Україні Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експати, іноземні бізнесмени) організовують Ярмарок, аби зібрати гроші для тих в Україні, хто потребує допомоги. Цього року ВСІ НАДХОДЖЕННЯ з цього ярмарку підуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, та інших людей.

За традицією, Ярмарок проходитиме у такий спосіб:
- посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах свої національні та традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогоднішній день 40 посольств підтвердили свою участь, Більше 6 ніж торік.
- Буде також продаватися секондгенд та побутові прилади, пристрої, ДВД-диски та багато інших речей 
- Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика, національні танці, ) з усього світу 
- Діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння у культурних традиціях. Для цього на Ярмарку буде спеціально облаштований Дитячий куточок.
- Відвідувачі можуть спробувати удачу у Великому Raffle / Лотерея і виграти цінні призи, як авіаквитки, подарункові сертифікати для ресторанів і готелів, посольства кошика ...