Матвей Вайсберг «Pur Vital»

Виставка є початком великого соціально-культурного проекту за однойменно назвою, що покликаний створити соціокультурний простір взаємодії для людей похилого віку та осіб з обмеженими можливостями.

В контексті виставки будуть представлені живописні роботи автора, провідною темою яких є зображення людей літнього віку. Серія "Pur Vital" написана під враженням відвідування автором Будинку для літніх і хворих людей у Штраубінге (Німеччина), де в той час проживала мати автора. Із деякими з цих людей він знайомий краще, інших — просто бачив. Відстань і кордони не дозволяли йому приїзжати тудди частіше, ніж раз на рік на кілька днів. І ці неждані супутники матері художника в чужій країні, самі не знаючи того, стали об'єктом творчості за багато сотень кілометрів від місця свого, ймовірно, останнього перебування.

Виставка покликана привернути увагу громадськості до проблеми самотності та відокремленості людей похилого віку та осіб з обмеженими можливостями від активної життєдіяльності нашого суспільства.

Вперше в музейному просторі України Музей історії міста Києва ініціює унікальний проект культурно-соціальної взаємодії на 2016 рік “PUR VITAL”. Цей проект на сьогодні не має аналогів, і являє собою комплексну програму заходів для окремих категорій населення, що потребують додаткової уваги суспільства.

Метою “Pur Vital” є культурна підтримка, організація дозвілля та соціальна допомога людям похилого віку, з соціально незахищених верств населення, та з обмеженими можливостями. Аудиторію програми складають тільки повнолітні особи. В рамках проекту “Pur Vital” системно проходитимуть наступні заходи: музикальні концерти, літературні читання, театральні вистави, кінопокази, майстер-класи, вечорниці, художні виставки.

Подальша реалізація проекту запланована на весь період 2016 року.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Выставка современной печати
25 - 27 сентября, 10:00
Выставочный центр, Киев
Международная выставка рекламы и маркетинга
Выставка и образовательный цикл
Выставка продуктов питания
23 - 25 октября, 10:00
Международный выставочный центр
Уличная выставка

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites