Родинне свято в центрі Києва

Вперше в новітній історії України відбудеться дивовижне свято мудрості та мистецтва "День Софії".

Долучитися до свята та дізнатися більше про історію перлини світової архітектури – Софії Київської, зможуть усі бажаючи. 26 вересня о 12:00 в Будинку Митрополита працюватиме виставка-презентація видань науковців Національного заповідника "Софія Київська" "Софієзнавство в "екзилі".

Також у програмі свята "День Софії": книжковий ярмарок від українських видавництв, вистави та перфоманси, майстер-класи з акторської майстерності, тематична літературна фотозона, виставка старовинних музичних інструментів від українського майстра та педагога Вадима Віксніна та розкриття секретів їх виготовлення, танцювальні виступи і майстер-класи та багато іншого.

Для найменших відвідувачів буде організовано художній пленер на тему "Фрески та мозаїки Софії Київської" та цікаві майстер-класи з живопису, заняття з акторської майстерності українською та англійською мовами, виставка картин просто неба, тощо.

Організатори фестивалю: Національний заповідник "Софія Київська" та Громадська організація "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест".