Осінь – сезон яскравих емоцій і змішаних відчуттів.
Найбільш суперечлива пора року, в якій сплутуються в клубок людські долі, події, душі і почуття… Емоції осені – це не тільки сум, це й світла радість  від зустрічей й насолода збором врожаю, очікування нової весни, народження дивовижних надій…

Пережити разом різноманітні емоції осені під звуки музики Пуччіні, Верді, Монюшко, Вілла-Лобаса, Брамса, Шимановського, Гершвіна, Рахманінова, Лисенка, Стеценка, Шамо запрошує Вас Алла Кучерук.

Співачка родом із Західної України, м. Нововолинськ. Перед виїздом до Москви працювала солісткою Рівненської обласної філармонії. 12 років навчалася, жила, працювала в Москві, вела активну концертну та педагогічну діяльність. Влітку 2014 року повернулась на Батьківщину! 29 червня 2015 року співачка дала свій сольний концерт "Повернення додому" в чудовому Мистецько-концертному залі імені Івана Козловського м.Київ.

В концерті прозвучать арії, романси, дуети, ансанблі та пісні зарубіжних і вітчизняних композиторів. В цьому концерті Ви поринете  у світ класичної вокальної музики від оперних арій 19 століття до сучасних творів 21 століття.

Тож запрошуємо Вас отримати задоволення та насолоду! Спеціальний сюрприз чекає на вересневих іменинників!

В концерті беруть участь:
Арсен Яковенко (фортепіано)

Ярослав Куцан (флейта)

Катерина Баранова (скрипка)

Анастасія Філліпова (меццо сопрано)

Наталія Жеміна (ведуча)

та учні співачки