Футболки і костюми. Керівництво для бізнесу і творчості

Прес-конференція, на якій буде презентовано перше видання проекту «Бібліотека креативної економіки CHERNOZEM» – переклад українською мовою книги відомого британського бізнес-консультанта, визнаного міжнародного спеціаліста з креативної економіки Девіда Перріша «Футболки і костюми. Керівництво для бізнесу і творчості».

Цією подією анонсується тиждень креативної економіки, що розпочнеться у Києві 22 вересня Міжнародним форумом «Креативна економіка – український start-up» і продовжиться майстер-класами тренерів світового рівня.

Спікери прес-конференції:

- Костянтин Кожемяка – Президент Фонду ArtHuss, ініціатор

- Павло Білодід – координатор партнерських та освітніх проектів

- Андрій Малафєєв – Президент Ukrainian Building Community,

Сьогодні світ підкорився новій течії – креативній економіці. Книга Девіда Перріша є ідеальним посібником для тих, хто розпочинає свій шлях у креативній індустрії. «Футболки і костюми» увібрали у себе 20-річний досвід роботи Перріша. За плечима експерта багаторічний практичний досвід роботи у багатьох країнах, співпраця із відомим брендами, широка географія семінарів, майстер-класів, стратегічний сесій. В усьому світі, де креативний підхід до бізнесу стрімко набирає обертів, цю книгу вже встигли гідно оцінити. Головна ідея «Футболок і костюмів» – це мистецтво перевтілення творчості в інтелектуальну власність для подальшого забезпечення прибутку. Нарешті книга, яка у багатьох країнах змінила підхід людей до бізнесу та відкрила їм принципи роботи у креативних індустріях, з’явиться і в Україні.

Видання книги Девіда Перріша українською мовою – це перший серйозний практичний крок, націлений не лише на економічні зміни на краще, але й на формування креативного класу, який у майбутньому зможе ефективно впливати на соціальні та політичні процеси в Україні.

Практичними порадами та прикладами успішних кейсів, які не увійшли до книги, Девід Перріш поділиться з українцями під час форуму «Креативна економіка – український start-up» 22 вересня у Центрі сучасного мистецтва М17.

Адрес: вул. Хрещатик, 4.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites