Друзі, наша держава як ніколи потребує свого економічного розвитку. Підтримка українських незалежних виробників є запорукою успіху всієї країни. З радістю повідомляємо, що UAmade розширює свої кордони.

UAmade Store - перша мережа українських концепт-сторів запрошує на урочисте відкриття магазину у ТРЦ Комод.

Наша мета – розвивати та збільшувати товарообіг українського виробника та зібрати найкращих майстрів в єдиній мережі UAmade. Тепер клондайк кльових товарів від українських виробників буде доступний кожен день з 10.00 до 21.00 в самому серці Лівого берега. Ми запрошуємо всіх на ВІДКРИТТЯ магазину вже в цю суботу. Приходьте підтримати нас та наших улюблених майстрів, творців краси і радості. Це 153 кв.м ПОДАРУНКІВ і гарного настрою. Домашній декор, дизайнерські речі, прикраси, чоловічі та жіночі аксесуари та одяг - від футболки до тренча, від худі до майки. Урочисте розрізання стрічки, музика, яскравий ведучий, шампанське та подарунки. Атмосферу саунду заповнять кращі діджеї.

UAmade Store - українські товари незалежних виробників!

Інформаційна довідка:
Перший магазин UAmade був відкритий 11 квітня у ТЦ Globus, 1-а Лінія, Майдан Незалежності, Київ, Україна.

Наша мета: популяризувати українські товари та зробити їх доступними для наших покупців. Ми впевненi, що оточивши себе унікальними і цікавими речами, життя стане більш дивовижним та яскравим.

Паралельно з оффлайн-магазином з листопада минулого року у UAmade діє торгова онлайн-платформа - uamade.com.ua.

UAmade об’єднує та дарує неперевершені враження ще й на фестивалях, яких було вже п’ять. Наступна феєрія - UAmadeFest 5-6 вересня 2015, Галерея LAVRA, м. Арсенальна, вул Лаврська,7.

Єдине, що варто пам'ятати – ми не продаємо китайське барахло. Тільки українські товари незалежних виробників!