У що вірили наші пращури? Які ритуали використовували для спілкування з силами природи? Як передбачали майбутнє? Про все це можна буде дізнатися в «Парку Київська Русь» і головне – взяти участь у стародавніх обрядах.

Незаміжнім дівчатам запропонують поворожити на ім'я майбутнього чоловіка. А потім запросять і дівчат, і хлопців пограти в древню гру-знайомство «Горілки». Як і тисячі років тому, звернуться мешканці та гості Древнього Києва до природних стихій в обрядах освячення водою і умивання вогнем. Вода змиє негаразди, а вогонь зарядить енергією. Особливо цікавим буде обряд вмивання вогнем: 9 колод складуть колодязем і підпалять, 9 разів учасники обряду «умиються» вогнем, а потім 9 разів стрибнуть через багаття. Щоб після обряду стати чистими, силою напоєними та на добро всьому своєму роду благословенними.

Видовищності програмі додадуть виступи кінно-трюкового театру. Вдень можна освіжитися у водах Смарагдового озера. А ввечері – відчути справжній середньовічний драйв у дружніх слов'янських хороводах.

Працюють Княжа конюшня, середньовічний тир, історична костюмерна, ярмарок майстрів.