Колекційна платформа 4: Емоції та технології

Відкриття проекту «Колекційна платформа 4: Емоції і технології» відбулося 16 лютого 2013. Виставка продовжить роботу до 5 жовтня 2014. Про зміни в експозиції читайте нижче.

PinchukArtCentre представляє проект «Колекційна платформа 4: Емоції та технології» - нову експозицію з робіт сімнадцяти художників, яка пропонує селективний погляд на два основні, але часом протилежні, поняття у нашому житті: емоції та технології. Адже вони завжди визначають наше сприйняття світу.

До експозиції увійшли твори, які викликають, виказують та розкривають емоції завдяки залученню технологій в якості суб’єкта або інструмента. Виставка пропонує розглянути  художні практики з точки зору того, як ці два поняття можуть гармонійно поєднуватися і, водночас, генерувати в собі напругу і протистояння.

Виставка представляє собою динамічне поєднання робіт провідних українських та іноземних художників, серед яких: Сергій Братков, Ксав’є Вейан, Андреас Ґурскі1, Олафур Еліассон, Марк Квінн, Мартін Кобе, Грегорі Крюдсон, Джулі Мерету, Борис Михайлов2, Вік Муніс3, Річард Прінс, Томас Руфф, Юрген Теллер, Карстен Хьоллер, Деміен Хьорст, Василь Цаголов4 та Ілля Чічкан5.

На експозиції представлені роботи, які раніше в Україні не виставлялися, а саме: «Рухоме зображення» (1994–2005) Карстена Хьоллера, «Без назви» (2007) Мартіна Кобе, «5-й сезон» (Евакуація в Б’юдлі, графство Вустершир) та «5-й сезон» (Втрачені річки Лондона) (2007) Марка Квінна.

Серія робіт«Київ» (2007) Юргена Теллера, яка була створена спеціально для Українського павільйону на 52-й Венеційській бієнале 2007 року, буде представлена українській публіці вперше.

Колекційна платформа оновлюється двічі на рік та висвітлює творчість провідних митців нашого часу. Поряд з роботами українських митців, представленими в рамках художнього простору РАС-UA, колекційна платформа надає можливість подивитись на сучасне мистецтво, а особливо на роботи з колекції, під новим кутом. Цей проект представляє собою динамічну модель взаємодії між творами з колекції та новими роботами експозиції РАС-UA, фокусуючись саме на мистецькій цінності творів.

Простір для огляду експозиції, що безпосередньо пов’язаний з вибраними роботами, дозволяє відвідувачам глибше зрозуміти митців та їх роботи. Ідея полягає в тому, аби сповільнити швидкість оглядання виставки та, запропонувавши більший обсяг інформації, дати відвідувачам глибші знання та досвід. Такий підхід є невід’ємною складовою освітньої програми арт-центру.

____

Протягом роботи виставки відбувалися такі оновлення:

1) Робота Андреаса Гурскі «F1 Піт-стоп II» була представлена ​​до грудня 2013 року.

2) Серія «Біля землі» Бориса Михайлова демонструється з 17 травня 2014 р.

3) Фотороботи Віка Муніса «Вид з Чорнобиля» та «Вид з Хіросіми» демонструються з 7 лютого 2014 р.

4) Робота Василя Цаголова «Блукаюча куля» демонструється з 17 травня 2014 р.

5) Відеоробота Іллі Чічкана «Atomic love» була представлена ​​до 2 листопада 2013 р.

З 17 травня 2014 р. демонструється його серія робіт «Абстрактний реалізм»  

6) Робота Олега Куліка з серії «Лоліта vs Аліса» демонструвалась до 27 квітня 2014 р.

7) Триптих Деміена Хьорста «Більше ніколи тебе не побачу» демонструвався до 27 квітня 2014 р.

8) Робота Карстена Ніколаі «Wellenwane» демонструвалась до 27 квітня 2014 р.

9) Автопортрет Джеффа Кунса демонструвався до 27 квітня 2014 р.

Фотогалерея:

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Выставка продуктов питания
23 - 25 октября, 10:00
Международный выставочный центр
Выставки, Семинары
7 декабря, 11:00
Ежегодная осенняя выставка цветов
5 - 25 октября, 09:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites