Дерев’яне та заміське домобудування 2014

З 6 по 9 листопада 2014 р. у ВЦ «КиевЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, павільйон №3) відбудеться IX спеціалізована виставка «Дерев’яне й заміське домобудування». Це провідна українська виставка, присвячена будівництву як заміських будинків з дерева, так і заміських будинків за сучасними технологіями швидкого зведення. Таке розширення «поля зору» виставки пов’язане з тим, що на сьогоднішній день у більшості потенційних замовників приватних будинків є бажання жити за містом, у відносній тиші й ближче до природи. А задовольнити це бажання допомагають саме технології швидкого будівництва із застосуванням більш сучасних будматеріалів. При цьому для замовника суттєво здешевлюється процес реалізації мрії про заміський будинок, а також скорочується термін її втілення.

Саме запити сьогоднішніх замовників сформували нову ідеологію виставки «Дерев’яне й заміське домобудування», яка сконцентрована в наступних темах:

1. Дерев’яне домобудування

  • проектування й будівництво дерев’яних будинків
  • будівельні й оздоблювальні матеріали
  • лазні, сауни, малі архітектурні форми з дерева

2. Сучасні технології будівництва заміських будинків

  • проектування й будівництво заміських будинків за технологіями швидкого будівництва
  • фундамент, покрівельні технології для заміських будинків
  • матеріали для зовнішньої й внутрішньої обробки

3. Життєзабезпечення дерев’яних і заміських будинків для постійного проживання.

Кожний із чотирьох днів виставки буде присвячений окремо взятій будівельній технології, що традиційно буде підкріплено тематичними форумами й конференціями.

Сама ж виставочна експозиція, як завжди, відобразить можливості дерева: від вишуканої лавки до найкрасивішого зрубу. Фахівці з будівництва каркасно-щитових, моноблочних, пінобетонних котеджів покажуть на своїх стендах, чим саме відрізняються будинки швидкого зведення з, на перший погляд, однакових за зовнішнім виглядом сендвіч-панелей, термоблоков або інших будматеріалів. Розібратися в нюансах опалювального обладнання для заміських будинків допоможуть інженери компаній-постачальників. І це далеко не все!

Кожний відвідувач на виставці зможе оцінити проекти й рішення від різних забудовників; побачить вживу елементи свого майбутнього будинку; порвняти ціни й можливості більшої кількості реально працюючих підрядників; візяти участь у професійних тематичних конференціях і практичних семінарах.

Виставка «Дерев’яне й заміське домобудування 2014» поєднує реальних замовників.

В 2013 році у виставці «Дерев’яне домобудування» взяло участь 78 компаній, експозиція склала 1386 кв. м загальної виставочної площі; виставка зібрала 5256 відвідувачів із усіх регіонів України, а також з Білорусі й Німеччини; на виставці відбулося 14 ділових заходів і майстер-класів.

Девіз виставки щорічно підтверджується на практиці: реальний замовник і розумний підрядник зустрічаються тут!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Выставка продуктов питания
23 - 25 октября, 10:00
Международный выставочный центр
Ежегодная осенняя выставка цветов
5 - 25 октября, 09:00
Всеукраинская выставка образовательных и консультационных услуг
20 октября, 10:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites