Іван Лотоцький: Формула рефлексії – як розуміти і вирішувати психологічні проблеми

Якщо зацікавив цей допис, то мабуть вам доводилось колись вирішувати психологічні проблеми. Ясно, що більшість проблем люди вирішують без допомоги психологів, у внутрішньому діалозі з самим собою. Проте, не всі психологічні проблеми ми можемо вирішити самостійно. І не тому, що ми неталановиті, чи нерозумні, а тому, що інколи треба “вийти за рамки” своїх емоцій, подивитися на ситуацію критично, цілком з іншої точки зору.
Грузинський психолог Узнадзе довів що 98 % нашого часу ми проводимо у тенетах шаблонного мислення і поведінки. Це іноді не погано, часом навіть дуже економно. Позаяк життєва ситуація рідко буває незмінною і подібною на попередні – то часто ми стаємо заручниками власних психологічних звичок, якіперетворюються на проблеми.
Друга причина “недосягнень” в тому, що ми декілька разів намагаємося (з усіх сил, з усім завзяттям свого характеру) вирішити якусь проблему. Проте схеми і шаблони нашого мислення не дають нам побачити реальну її причину. І опускаються руки, інколи навіть зневірюємося в собі: «не можу знайомитись і заводити друзів, не здатний вивчити англійську, або знайти файну роботу»..
Третя причина – це дискомфорт, який ми відчуваємо під час вирішення проблем – це не той дискомфорт, котрий легко терпіти. Дискомфорт змін – то злам минулої моделі, котрий викликає дуже важкі переживання. І хоч після тої переміни буде чудово, однак відразу не дуже просто.
Отже, ця зустріч буде присвячена найелементарнішим проте дуже ефективним психологічним технікам, котрі допоможуть:

  •  зрозуміти та змінити власні шаблони мислення;
  •  віднайти свій власний робочий метод вирішення проблем;
  •  навчитися долати дискомфорт «епохи» перемін,

Приходьте! Дуже легко мабуть не буде, зате буде глибоко, правдиво, цікаво і практично!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites