Задоволеність собою VS Зовнішній успіх

Чому після тем про асертивність, креативність, самодостатність, буття собою водночас з буттям частиною громади виникає тема про задоволеність собою? Чому у протиставленні із зовнішнім успіхом?
Якщо серед чинників, що збурюють кількість оціночних суджень, діє самозаспокоєність, чому повертаємось до задоволеністю собою?
Що саме шукаємо, шукаючи зовнішнього успіху? Та за яких умов знаходимо його? А коли відчуваємо розчарування та обираємо дауншифтинг?
Якщо асертивність будується на незалежній поведінці та піклуванні про власний інтерес з повагою до персонального поля та інтересів іншого, то яким чином пов’язана незалежність, задоволеність, успіх?
Спільний пошук відповідей на ці запитання дозволяє раціональніше використовувати власний ресурсний стан – вкладати власну енергію так, що ресурси відновлюються, а тому їх стає на активність та задоволення від життя у будь-якому віці.

Ольга Зайченко – бізнес-тренер та консультант, засновник Бутику розвиваючих рішень EQ Impact, спеціаліст з моделей поведінки людей та організацій з магістерським ступенем, більше півсотні публікацій у спеціалізованих виданнях за практикою перетворень з 1999 р., лідер проекту Гуманітарної політики від ГП НК.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites