ІНТЕРАГРО 2014

10 ювілейна виставка ІнтерАГРО 2014

Міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО» - це епіцентр інновацій сільськогосподарської техніки та обладнання. З 2013 року вона набула формату виставки заводів-виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, все більше наближуючись до стандартів найбільших світових сільськогосподарських виставок.

У 2014 році учасники виставки представлять останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва та агрохімію.

Цікавою буде програма ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво або комерційне використання.

У 2013 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед сільськогосподарських виставок України та країн СНД.
У роботі виставки взяли участь 376 компаній,
 в тому числі 90 іноземних з 16 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Аргентина та Індія,
колективними експозиціями – Німеччина, Туреччина та Італія;
загальна площа виставки склала більше 35 000 кв. м, що зробило її найбільшою за всю історію проведення заходу;
виставку відвідали понад 14 000 фахівців з України і країн зарубіжжя.

Тож, запрошуємо ознайомитись з новинками світового та вітчизняного машинобудування, їх технічними характеристиками, особливостями придбання і експлуатації, запропонованими учасниками зі світовим ім’ям на 10 ювілейній виставці «ІнтерАГРО» 28-31 жовтня 2014 року.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Выставка продуктов питания
23 - 25 октября, 10:00
Международный выставочный центр
Ежегодная осенняя выставка цветов
5 - 25 октября, 09:00

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites