Кличе мене дух Закарпаття – По обидва боки гір

У Великому залі Національної музичної академії України імені Петра Чайковського (вул. Городецького, 1-3/11) Угорський державний народний ансамбль презентує виставу «Кличе мене дух Закарпаття – По обидва боки гір». Вистава відбудеться за підтримки Угорського Уряду, Міністерства людських ресурсів Угорщини та Благодійного фонду «Омріяна Країна». Мета виступу – показати культурну спадщину угорського та українського народів, підкреслити побратимство, відчути вплив культур одна на одну та їхній розвиток, а також зміцнити об'єднуючі нас культурні зв'язки. Концерт є благодійним, він висловлює співчуття угорського народу у зв’язку з теперішнім важким станом в Україні. Зібрані під час виступу кошти будуть направлені на потреби людей, які втратили свої домівки. Угорський державний народний ансамбль входить до числа найвідоміших культурних установ Угорщини, що представляє угорські народні танці, пісні та культуру на батьківщині та за кордоном. Традиційно ансамбль цікавиться не лише фольклором угорського народу, а й культурою танців та пісень сусідніх народів, досліджує їх та застосовує у своїх програмах. Тріумфальні виступи колективу перед величезною кількістю глядачів доказали, що таке ставлення до фольклору, яке показує ансамбль здатен простелити дорогу до всіх сердець. А щирість і переконлива сила традицій не залишить байдужою жодну людину! Вистава «Кличе мене дух Закарпаття – По обидва боки гір» уперше в історії угорського театрального народного танцювального мистецтва презентує в рамках однієї антології строкату традиційну культуру народів та етносів, що проживають у Східних Карпатах та їхніх підступах, на Закарпатті: угорців, українців, русинів, гуцулів, румунів, циганів та євреїв. Ви зможете побачити і почути все, що є спільним у традиціях народів і все те, що складає національну своєрідність. Ви відчуєте схожість традицій, закорінених у спільному минулому та багатовіковому співжитті!

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites