ротягом дня для мешканців і гостей міста діятимуть локації для корисного і цікавого сімейного дозвілля.


Подружжя та всі охочі укласти шлюб зможуть безкоштовно проконсультуватись у професійних психологів, прослухати лекції необхідної тематики і сфотографуватись на тлі прикрашеної весільної арки. Для дітей і батьків передбачені спортивні естафети і змагання між сім'ями. Також для дітей проводитимуть конкурси малюнків на асфальті та інтелектуальні ігри. 


Також у цей день сім'ї молодь і діти пройдуть святковою ходою від будівлі КМДА до Парку Шевченка. Збір на Хрещатику о 15 годині. Ввечері на гостей очікує тематичний концерт і нагородження сімей. А для дітей – подарунки і призи.


«Вже зараз заплануйте цей день, щоб провести його не лише разом зі своєю сім'єю, а й долучитися до великого спільного сімейного дійства у Києві та інших містах», - запрошують організатори фестивалю.


Гасло заходу цього року – «Є родина – міцна країна». Мета – наголосити на авторитеті сімейних традицій в Україні. Нагадаємо, що не тільки в Києві, а й в інших містах Украни відбудуться подібні сімейні соціальні фестивалі. Це – щорічна національна традиція починаючи з 2010 року.