14-16 травня 2015 року міжнародний архітектурний фестиваль «СANactions 2015» на території Експериментально-механічного заводу «ЕМЗ».

Ось є ти. Зупинись. Подивися - не треба дзеркал. Дивись всередину. Із чого складається твій світ? Із яких ритуалів і якого числа залучених в твоє життя людей? Скільки з того, про що ти мріяв поховано на узбіччі твого побуту? Скільки бар'єрів ти не просто сам спорудив, але щодня вибудовуєш, повільно і ретельно викладаючи шар за шаром? Де є твій дiм? Якими стінами ти його обмежив?
Стій. Твій дім - це цілий світ. Твоє коло - це мільярди людей. Кожна твоя дія, кожна твоя думка - це твій особистий СANactions.
14-16 травня. м.Київ.
фестиваль не просто про архітектуру чи про урбаністику.
СANactions - фестиваль про тебе.
твоє особисте "можу", твоє особисте "буду", твоє особисте "тут і зараз".

“Міста - це люди, а не стіни.
Українське суспільство все ще більше деградує, ніж розвивається.
Головний орієнтир на збагачення веде до тотального споживацтва.
Маніпулювання свідомостю через ЗМІ витісняє природні найважливіші людські чесноти.
Цинізм і безкарність сприймаються як норма.
Наші міста з таким змістом мають відповідну форму.
Війна в Україні - закономірний наслідок.
Але.
Зміни до розвитку почались.
Майдан дав поштовх:
Місто - це Ми,
Влада - це Ми,- це базове знання мешканця будь-якої розвиненої країни.
Нам потрібне Справжнє Знання,
яке поверне наші міста до розвитку.
Саме через Освіту” - Віктор Зотов, засновник СANactions.

14 травня, день перший: 14:00 - 21:00.

Презентація міжнародного конкурсу молодих архітекторів. Лекції відомих архітекторів та урбаністів:- Лариса Цвєткова, DIA, Німеччина- Franz Denk, denk architektur, Австрія- Christian Gigler, gigler design & structures, АвстріяІнсталяції сучасних українських митців: Жана Кадирова, Олексій Золотарьов, Олександр Довгий, Юлія Бєляєва, Віктор Сидренко, Маша Золотова, Сергій Ковальов, Waldemart Klyuzko, Руслан Колмиков та ін.Куратор: Євген Чернишов.Ексклюзивний показ фільмів від Architecture Film Festival Rotterdam та ще дещо цікаве.

15 травня, день другий: 13:00 - 21:00.

Переможники міжнародного конкурсу молодих архітекторів.Лекції відомих архітекторів та урбаністів:- Sebastian Carella, Valerio Olgiati office, Швейцарія- Verena Huber та Anja Meyer, dazwischen, Швейцарія- Євген Асс, МАРШ, Росія- Drozdov&Partners, Харків, Україна.Інсталяції сучасних українських митців: Жана Кадирова, Олексій Золотарьов, Олександр Довгий, Юлія Бєляєва, Віктор Сидренко, Маша Золотова, Сергій Ковальов, Waldemart Klyuzko, Руслан Колмиков та ін.Куратор: Євген Чернишов. Ексклюзивний показ фільмів від Architecture Film Festival Rotterdam та ще дещо цікаве.

16 травня, день третій: 10:00 - 20:00.ніч закриття: 21:00 - 08:00.

Презентація результатів міжнародного воркшопу «Telychka - A Place to Care» під керівництвом Тео Хаубена (Нідерланди) та Віктора Зотова (Україна).Презентація міжнародної школи урбаністики СANactions.Лекції відомих архітекторів та урбаністів:- Тео Хаубен, Hauben architecture & urbanism, Нідерланди- Віктор Зотов, Zotov&Co, CANactions, Україна- Adrien Durrmeyer, AAKAA, UHO, Франція- Markus Schaefer / Hosoya Schaefer, ШвейцаріяДитяча програма:майстер-клас зі вступною лекцією «Правила життя у сучасному місті», під час котрого діти за короткий час встигнуть разом вирішити недоліки, які є в узагальненій моделі подвір’я, зможуть додати (зклеїти, намалювати) те, чого, на їх думку, у дворі не вистачає.Куратори: Дарія Кузьмич, художник, та Марина Нікольчева, художник, молодий архітектор. Інсталяції сучасних українських митців: Жана Кадирова, Олексій Золотарьов, Олександр Довгий, Юлія Бєляєва, Віктор Сидренко, Маша Золотова, Сергій Ковальов, Waldemart Klyuzko, Руслан Колмиков та ін. Куратор: Євген Чернишов. 

Ексклюзивний показ фільмів від Architecture Film Festival Rotterdam та ще дещо цікаве.Вечірка закриття:99% complete - Це практично фінал, але в той же час ні.Цей останній один відсоток визначає всі інші, він надає формі завершений вигляд.99% - це велика праця, робота, будні. А 1% - це вихідний день, відпочинок, розслаблення і насолода.Фінал фестивалю, вечір і ніч закриття - це велике музичний захід, 99% complete, що об'єднує в собі дві позиції відносини до звуку і реакції на нього.Цей фінал фестивалю CANactions можна без перебільшення назвати архітектурою, кристалізованою в звук.Євген Ващенко (v4w.enko), Станіслав Бобрицький, Максим Вернер, Георгій Бабаньський (Komitet), Антон Дегтярьов (Quarkmonk) і Денис Волошин (midi 8).Відео-арт - Tenpoint.Куратор: Олександр Долгий, майстерня Эfir.