Насолодитися вічною музикою Верді!

Кохання, любов, пристрасть, туга, помста, боротьба, війна, відстоювання Батьківщини, її незалежності та єдності, молитва. Це все - музика Джузеппе Верді.

Найкращий молодий симфонічний оркестр України "Misericordia", що складається з провідних артистів столичних Національних оркестрів та театрів під орудо юмолодої, талановитої, енергійної і майстерної диригентки Марії Берлад в дружній атмосфері з фантастичними солістами подарують вам сяяння своєї співтворчості.

Екслюзивні твори, що не мають навіть нот в України і будуть виконуватися вперше в Києві. В програмі увертюри, арії, сцени з опер, які ви почуєте тільки на нашому концерті, аджеці опери не входять в репертуар оперних театрів України. Програма концерту спеціально побудована так, щоб познайомити слухачів з музикою як маловідомих в Україні опер "Аттіла", "Сила долі", "Корсар", "Король на час", так і знаних опер: "Ріголетто", "Набукко", "Трубадур", "Бал-маскарад".

Проект реалізовується за влисний кошт, без залучення державної підтримки, адже ми віримо в те, що робимо, і в те, що це потрібно кожному в Україні, особливо в цей час.

"Вирішена моя доля, готовий я до битви.
Якщо я впаду в боротьбі, моє ім'язалишиться.
Не побачивши рідну землю, покину цейсвіт.
І над останнім римлянином вся Італія буде плакати"
(Еціо, опера Аттіла)

Не пропустіть можливість доторкнутися до справжнього мистецтва, наповнитись радістю, щирістю, силою і бажанням жити.