Тиждень дитячої моди Junior Fashion Week

Щорічно модні будинки всього світу оголошують тренди на прийдешній сезон. Тижні моди проходять у всіх європейських столицях, у тому числі і в Києві. Це стосується не тільки моди для дорослих, а і дитячої моди.

Junior Fashion Week — перший в Україні професійний захід, який присвячено дитячій моді і всьому, що з нею пов'язано. Протягом чотирьох днів в КВЦ «Парковий» на вас чекають покази найкращих українських та зарубіжних дизайнерів і брендів, що працюють з одягом і аксесуарами, які створено спеціально для дітей.

Купуючи квиток на захід, ви отримуєте можливість першими побачити найкращі колекції весна-літо 2019; познайомитися з цікавими дизайнерами, fashion-критиками і модними блогерами та придбати речі практично з подіуму.

Протягом усіх днів на території Junior Fashion Week працюватиме зона лекторію, де ви зможете дізнатися все про дитячу моду, виховання дитини та спільне дозвілля з дітьми. Для найменших відвідувачів — розважальні майстер-класи, тематичні фотозоні та інші активності.

Відкриватиме Junior Fashion Week відомий український дизайнер Andre Tan з презентацією нової колекції Andre Tan Kids. На подіумі модельєр представить моделі для дітей у віці від 3 до 11 років. Крім повсякденного одягу, буде презентовано fashion-капсулу вечірніх нарядів для маленьких модниць.

Серед уже затверджених учасників — покази дитячих колекцій Catimini (Франція), бутика Lapin House, laReine (Франція), ArinApparel (Україна), Олександр Груша (Україна).

Детальна програма весняного fashion-марафону і розклад лекторію будуть заявлені пізніше.

У продажу квитки на кожен з днів Junior Fashion Week, а також абонемент на всі дні тижня. Усі квитки дають можливість відвідування показів і лекторію, відповідно до заявленого розкладу.

Будьте модними! Будьте в тренді разом з Junior Fashion Week.