Закарпаття

Мітя Чуріков та Маркус Хіп

Закарпаття

04.07.2018 - 21.07.18

«Закарпаття» – робота Міті Чурікова та Маркуса Хіпа, створена у рамках резиденції «Вибачте, номерів немає» в Ужгороді у 2018 році.

Виставка представляє собою квазіархеологічне дослідження готелю «Інтурист-Закарпаття» у місті Ужгород. Позбавлений можливості сприйняття лінійної розповіді, глядач знайомиться з двома історіями, що сталися у готелі. Робота не є рефлексією на факти або політичні події, так само як і не являє собою критику чи твердження. Це постмодерністична позиція – портрет поверхні матеріалів, з яких складається довкілля, що нас оточує, своєрідний культурний шар, який у майбутньому буде говорити про нас так само, як тексти і фільми, які ми створюємо.

Окрема вдячність куратору резиденції «Вибачте, номерів немає» Петру Рясці.

Мітя Чуріков

Народився 1985 року в Києві, Україна. Навчався в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві та Berlin University of Arts UdK (Університет мистецтв, Берлін). Живе та працює у Києві та Берліні.

Маркус Хіп

Народився 1984 року у Карл-Маркс-Штадт, Німецька Демократична Республіка. Фотограф та режисер таких фільмів як Zima (2013), Du siehst so aus wie ich mich fühle (2010) та Blindflug (2007).

Графік роботи виставки:

Вівторок-Субота 13.00-18.00

Арт-центр Closer

Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

e-mail: okprojectsmail@gmail.com

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites