Заказать и купить билеты на конференцию «Мама може» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Вдохновляющая конференция для мам состоится 28 июля 2018 г, 10:00-16:00, пространство Д12.

Запрошуємо васна захід творчості, натхнення, спілкування та підтримки для усіх жінок – конференцію «Мама може», створену в рамках національної премії «Мама року» від лінії магазинів EVA.

Вже п’ятий рік поспіль ми оголошуємо найніжніший конкурс, в якому всі мами України прагнуть отримати звання найкращої у 8 різних номінаціях. Цього разу фіналом премії стане масштабна конференція, на якій в одному просторі зберуться успішні, стильні, спортивні та яскраві мами, які прагнуть постійно ставати кращими та щасливішими.

Ми збираємо разом усіх мам для того, щоб поговорити з ними про їх щастя, секрети, мрії та бажання. Про те, що болить і турбує. Про те, що надихає і робить материнство кожної винятковим.

Ми запросили виступити для вас відомих експертів та зіркових спікерів-мам. Вони поділяться із учасницями конференції своїми порадами та лайфхаками про те, як відчувати себе наповненою, не порівнювати себе з нав’язаними нормами ідеального батьківства та не відмовляти собі у бажанні постійно розвиватися та створювати нову себе.

Ми поговоримо про те, як «не вигорати», насолоджуватися життям, родиною та роботою без докорів сумління та зберігати гармонійні стосунки з дітьми та чоловіком.

Цінність конференції:

цілий день натхненних воркшопів та лекцій від спікерів

8 відомих українських експертів в галузях шоу-бізнесу, спорту, іміджмейкінгу, особистого розвитку та сімейної психології

реальні надихаючі історії та поради з життя відомих мам

інтерактивні зони від партнерів та Клубу Щаслива мама

Програма заходу:

Формула успіху: залізналедічидомогосподарка?

Як віднайтисвоєпризначення та в балансістворитищасливу родину.

Стиль. Відображення в дзеркалі = сприйняття себе?!

Основистворенняіміджу та догляду за собою.

Спорт. Ефективніметодисамомотивації та позбавленнявідзайвихкілограмів.

Психологіявзаємовідносин у сім’ї. Як стати з чоловіком партнерами.

«Найкраща мама - щаслива мама». Джереланатхнення та наповнення.

Церемоніянагородженняпереможницьпремії «Мама року - 2018»