*Усі кошти від продажу квитків буде передано на
закупівлю обладнання для передчасно народжених немовлят.

Кожного дня від усіх друзів, родичів та каналів інформації мама чує про те, що вона має робити для своєї родини і якою має бути – дисциплінованою, уважною, стовідсотково відданою та іноді навіть мужньою. Але майже ніхто не говорить мамі про те, що для того, щоб зробити своїх дітей дійсно щасливими, вона сама має бути перш за все щасливою. І саме вона може обирати те, яким шляхом цього стану досягти.

Ми збираємо разом усіх мам для того, щоб поговорити з ними про їх щастя, секрети, мрії та бажання. Про те, що болить і турбує. Про те, що надихає і робить материнство кожної винятковим.
Ми запросили виступити для вас відомих експертів щорічної премії «Мама року». Вони поділяться із учасницями конференції своїми порадами та лайфхаками про те, як відчувати себе наповненою, не порівнювати себе з нав’язаними нормами ідеального батьківства та не відмовляти собі у бажанні постійно розвиватися та створювати нову себе.
Ми поговоримо про те, як «не вигорати», насолоджуватися життям, родиною та роботою без докорів сумління та зберігати гармонійні стосунки з дітьми та чоловіком.

ПРОГРАМА І ТАЙМІНГ КОНФЕРЕНЦІЇ «МАМА МОЖЕ: У ПОШУКАХ НАТХНЕННЯ»

ТРАВЕНЬ 11, 2019

10:00
Початок твого чудового дня для себе: смачна ранкова кава, можливість безкоштовно зробити денний макіяж від бьюті-партнера Loreal, перевірити стан своєї шкіри та отримати консультацію від професіоналів з Mixa, зробити безліч красивих фотографій завдяки зоні Клубу щаслива мама та отримати заряд бадьорого настрою від виступу гурту Rockoko.

11:00
Початок конференції, інтерактивне знайомство з модераторами та спікерами

11:10 - 11:25
ЧОМУ НАМ ПОТРІБНЕ НАХНЕННЯ?
Бажання відповідати очікуванням VS Свобода бути собою – де шукати щастя?
Спікерка: Анна Грішина
Існує упередження, що завдяки материнству у жінок розкриваються «особливі чакри», «виростає» додаткова пара рук і з’являється додаткова година в добі. А отже поряд з материнством вона може (читай повинна) прийти в норму за місяць після народження, надихати чоловіка та примудрятись тримати дім в ідеальному стані. Мама року – це проект, який вже протягом 5 років розвіює міфи про материнство, знімає напругу з жінок та надихає їх бути собою. Бути щасливими, особливими в своїй неідеальності, та приймати будь-які свої стани.

11:25 – 12:05
НАТХНЕННІ СПРАВОЮ
Модераторка: Марина Авдєєва
Спікери: Наталія Заболотна
Народження дитини – це важливий крок кожної сім’ї, який потребує великої кількості сил та ресурсів. Але ж амбіції жінок нікуди не зникають, а залишаються та нагадують про себе у проміжках між зміною підгузків та годуванням дитинки. У рамках панельної дискусії наші спікери поділяться власними історіями успіху. А головне, дадуть відповідь на питання: як після народження дитини кардинально змінити власне життя та розпочати власну справу.

12:15 – 12:55
НАТХНЕННІ СОБОЮ
Щастя БУТИ
Спікерка: Алла Задніпровська
Що означає бути собою? Чи у силах ми досягти чогось більшого? Чи потрібно дозволяти собі мріяти? Ці та інші питання щодо важливості власного «Я» розкриє натхненна Алла Задніпровська.

13:05 - 13:40
Кава-пауза та відпочинок. Натхненний dj-сет та спілкування

13:40-14:10
НАТХНЕННІ СІМ’ЄЮ
Ресурсна мама! Місія здійсненна!
Спікерка: Світлана Незабитовська
Ми знайдемо відповідь на питання звідки береться відчуття «Я погана мама» та як з ним боротися, поговоримо про джерела внутрішньої енергії та про блокування енергопожирачів (стреси, конфлікти, відсутність підтримки та інформації, почуття провини тощо).

14:20 – 14:50
НАТХНЕННІ ЗСЕРЕДИНИ
«Я» на першому місці: про здоровий егоїзм та інвестиції у своє здоров'я
Спікерка: Мирослава Ульяніна
Знайдемо сотню підтверджень тезису «Лише здорова та задоволена собою жінка може бути щасливою дружиною та мамою». Поговоримо про інвестиції в себе та своє здоров’я, формування корисних щоденних звичок

15:00 – 15:40
НАТХНЕННІ КРАСОЮ
Твоя краса починається у момент, коли ти вирішуєш бути собою: як підкреслити природну вроду стильним образом та створити свій ідеальний гардероб.
Спікер: Андре Тан
Часто зовнішній вигляд робить нас впевненішими у собі та надихає робити більше. Відомий дизайнер розповість про вибір сезонного гардеробу, вдале поєднання кольорів та останні модні тренди, щоб кожна почувалася на всі 100%.

15:50 – 16:30
НАТХНЕННЯ TO-GO
Як побудувати сім'ю та не втратити себе
Спікерка: Валентина Хамайко
Бажання реалізувати себе у всіх можливих сферах змушує нас хапатися за все і одразу та кожен день балансувати між сім’єю, хобі, роботою, спортом, тощо. Але в якийсь момент пріоритети змінюються і доводиться обирати: сім’я чи власні амбіції? Ми запросили натхненну відому телеведучу поділитися своїм власним досвідом, що містить відповідь на це запитання.

16:30 – 17:00
Живе спілкування, обмін емоціями та отриманими інсайтами, натхненне закриття конференції під запальні пісні запрошеного гурту Rockoko.

Спікери конференції

Мирослава Ульяніна,
телеведуча, сертифікований консультант з харчування, нутриціолог

Андре Тан
Український дизайнер, засновник однойменного бренду Andre Tan, ведучий телевізійних проектів "Модель XL", "Поверніть мені красу", сім`янин та щасливий батько.

Наталія Заболотна
Президентка Фонду гуманітарного розвитку України, засновниця Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID

Алла Задніпровська
Коуч, засновниця і директор Інтегральної Коучинг Школи "Живое Дело"

Світлана Незабитовська
Засновниця Академії розвитку особистості «UNIQUE», бізнес-тренер, психолог-практик з 20-річним досвідом роботи.

Валентина Хамайко
Українська акторка та телеведуча,"Сніданку.Вихідний" на телеканалі 1 1, мама чотирьох діточок.

Марина Авдєєва
Керуючий акціонер і Chief Distributional Officer компанії «Арсенал
Страхування», засновниця арт-проекту «АРТ-Арсенал».