Тральфамадор

ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

ТРАЛЬФАМАДОР
RB&Co
Танцювальний перформанс / Тривалість: 1h00

«…На Тральфамадорі немає телеграм. Але ви вгадали: кожна така група символів містить якесь важливе, коротке повідомлення, наприклад, опис ситуації чи якусь сцену. І тральфамадорські читачі сприймають усі їх водночас, а не так, що спершу це, тоді те. І між цими повідомленнями не існує якогось зв'язку, окрім того факту, що автор ретельно їх підібрав. Бо його мета - створити таку комбінацію, щоб читач, зиркнувши на неї і охопивши її своїм поглядом, побачив образ життя, прекрасного і несподіваного, і наповненого глибоким змістом. У такому творі немає ні початку, ні середини, ні кінця, ні інтриги, ні моралі, ні причини, ні наслідку». (Курт Воннегут «Бійня номер п’ять»)

Ми підійшли до створення вистави не маючи сюжету, ідеї, музики – нічого, на чому можна було би побудувати хід вистави. Але кожна наша зустріч в імпровізації у конкретних умовах давала плоди у вигляді глибоких і красивих в своїй простоті сцен, образів, історій, картинок. Перетікання між ними – це подарунок випадку та сплетіння обставин. Це дає можливість глядачам побудувати свою власну реальність на основі побаченого. Це ставить під сумнів жорсткість сприйняття реальності як такої, а кожен момент життя підштовхує переживати як прекрасну картину хиткої вічності.

Тральфамадор було представлено на Міжнародному фестивалі сучасного танцю ZelyonkaFest 2018 (Київ, Україна)
RB&Co – проект, що народився із дослідження імпровізаційного мистецтва сучасного танцю у Києві. Основа цієї роботи виникла під час 7 фестивалів танцімпровізації PushOK та 21 танцювальної події The IMPRO STORE, кураторами яких, їхніми натхненниками та організаторами були Руслан та Марина Баранови. Команда Тральфамадору – професійні танцівники, які були учасниками цих подій упродовж кількох років.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites