Каліки (ДУСТ)

ДУСТ² / Дні українського сучасного театру і танцю – зріз перформативних практик українського незалежного та експериментального театру і танцю, які свідомо протиставляють себе естетиці класичних та академічних театрів, запроваджуючи сміливі пошуки на кордонах перформативних мистецтв.

ДУСТ² приурочений до міжнародної конференції IETM (професійної мережі перформативних мистецтв), яка вперше відбудеться в Києві 21-24 червня 2018 року. Сім постановок ДУСТ² були відібрані з-поміж майже 50 проектів з усієї України.

У продажу доступні як квитки на окремі вистави, так і денні абонементи, а також абонемент на усі 3 дні фестивалю.

 

КАЛІКИ

Київський академічний театр «Золоті ворота»
Нова драма / тривалість: 1h20

Це історія про двох крутих пацанів, які звісно ж бачать себе дорослими… А про що ж іще можуть розмовляти двоє дорослих хлопців, як не про дівчат та про майбутнє, у якому не буде клініки… Зрештою, завжди варто пам’ятати: безглуздо марнувати життя, намагаючись змінити те, що не в змозі змінити. Краще витратити ці зусилля, аби зробити когось щасливим. Бодай на мить.

Вистава створена за п’єсою сучасного німецького драматурга Серґія Ґьоснера «Mongos» за підтримки Ґете Інституту в Україні. Вистава «Каліки» – висвітлює проблеми дорослішання тинейджерів, які тільки посилюються через набуту ними інвалідність. В своєму режисерському рішенні Стас Жирков, як завжди, робить акцент на виконавців та їх живий діалог із аудиторією.
Київський академічний театр «Золоті ворота» засновано 1979 року. Нині театр підтримує та просуває молодих театральних режисерів, акторів, хореографів та сценографів, створює вистави за сучасною українською та європейською драматургією, співпрацює із митцями із закордону та висвітлює важливі соціальні питання сьогодення.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Для Вас мы ежедневно собираем самые невероятные события города, которые могут вам подарить яркие эмоции и незабываемые впечатления. Афиша Киева на 44.ua — все то, что стоит увидеть, попробовать и почувствовать. Самая полная информация о культурной жизни города! Все события в ночных клубах, кинотеатрах, концертных залах, ресторанах и др. — все это и многое другое, вы найдете в Афише сайта города Киева 44.ua!
Skype: live:content.citysites